लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

शिवराज १ सोनपुरमा सामुदायिक भवनको उदघाटन

कपिलवस्तु –कपिलवस्तुको शिवराज नगरवडा न १ सोनपुरमा १३ लाख ५० हजारको लागतमा निर्माण गरिएको सामुदायिक भवनको उदघाटन भएको छ ।
कामना ,खुसियाली र सनौलो स्वालम्बन समुहको वार्षिक साधारण सभाको अवसर पारेर शिवराज नगरपालिकाको उप्रमुख शिवकुमारी थारुले निर्माणधिन भवनको उदघाटन गर्नु भएको हो ।

उपोयर कोषबाट ५ लाख ५० हजार, शिवराज नगरपालिका वडा न १ को वडा कार्यालयको बजेट ६ लाख र नगर पालिकाको २ लाख संयुक्त बजेजबाट निर्माण सम्पन्न भएको सामुदायिक भवन उद्घाटन कार्यक्रममा बोल्दै नगर उप प्रमुख थारुले किर्डाक नेपालले समाज परिवर्तनमा महत्वपुर्ण भुमिका खेलेको भन्दै चर्चा गर्नु भयो । थारुले शिवराजका विभिन्न टोलमा किर्डाकले गठन गरेका समुहले खेलको भुमिका सकरात्म रहेको भन्दै भिन्नि बैठक तथा कार्यक्रम संचालन गर्न सजिलो होस भन्दै भवन निर्माको लागि बजेज ब्यवस्थापन गरेको बताृनु भयो । उप प्रमुख थारुले समाज रुपान्तरण गर्न किर्डाकको धेरै योगदान भएकाले बिकास र परिर्वनको लागि साझेदारी अगाडि बढ्नु पर्ने कुरामा जोड दिनु भयो ।

यस्तै शिवराज –१ का वडा अध्यक्ष जगत बहादुर जि सीले किर्डाकले वडा १ मा रहेका नागरीकको जिवन स्तर उकास्न भहत्वपुण कार्य गर्नुका साथै सामाजिक बिकासमा सधै सकारात्मक भुमिका खेलेको बताउनु भयो । सामुदायिक भवनको भवन उदघाटन पश्यात नव निर्मित भवनमा वडाका विभिन्न कार्यक्रम संचालन गर्न स्थानिय लाभान्वित हुने बताउनु भयो ।

भवनको उदघाटन कार्यक्रममा बोल्दै ब्यापार संघ कपिलवस्तुका अध्यक्ष महादेव पोख्रेलले विद्यालय, मठ मन्दिर र सामुदायिक भवन निर्माणले स्थानीय सवै वर्गका व्यक्तिहरुलाई फाईदा पुग्ने बताउनु भयो । ‘यस्ता खालका सामुदायिक पूर्वाधार निर्माणले स्थानीय सवैलाई राहत पुग्ने बताउनु भएको थियो । कार्यक्रममा किर्डाक नेपालका जिल्ला संयोजक कृष्ण रावलले गत वर्ष देखि उपमेयर कोषबाट निर्माण सूरु भएको भवन बजेट अभावमा पुरा हुन सकेको थिएन यस वर्ष वडा र नगर बाट बजेट ब्यव्स्थापन पछि भवन निर्माण गर्न सफल भएको बताउनु भयो ।

किर्डाक नेपालका जिल्ला संयोजक कृष्ण रावलको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा शिवराज नगरपालिका उप प्रमुख शिव कुमारी थारुको प्रमुख आथित्यता रहेको कार्यक्रममा शिवराज नगरपालिका वडा न १ का वडा अध्यक्ष जगत जि सी ,कार्यपालिका सदस्य लक्ष्मी हमाल , ब्यापार संघ कपिलवस्तुका अध्यक्ष महादेव पोख्रेल, तिन वटै समुह कामना ,खुसियाली र सनौलो स्वालम्बन समुहलगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation