भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

राष्ट्रिय जनमोर्चा कपिलवस्तुको अध्यक्षमा वाग्ले

कपिलवस्तु ।
राष्ट्रिय जनमोर्चा जिल्ला समन्वय समिति कपिलवस्तुको प्रथम भेला जिल्लाको चार नम्बरमा सम्पन्न भएको छ । भेलाले हिमलाल वाग्लेको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय राष्ट्रिय जनमोर्चा जिल्ला समन्वय समिति कपिलवस्तु गठन गरेको छ ।

समितिको उपाध्यक्षमा बि शंकर पराजुली, सचिवमा कमल खड्का, कोषाध्यक्षमा घनश्याम पोख्रेल, सह–सचिवमा बिमला श्रेष्ठ, त्यसैगरी सदस्यहरुमा रामु पौडेल, भिम बहादुर राहाडी रहेका छन् ।

भेलालाई सम्बोधन गर्दै समन्वयका केन्द्रिय प्रतिनिधि दिपक पौडेलले पार्टीको आठौ महाधिवेशनले दक्षिणपन्थी कार्यदिशा निर्धारण गरि वर्तमान भ्रष्ट संसदीय व्यवस्थाको हिस्सेदार बनेर क्रान्तिकारी बिचारहरुलाई त्याग्दै गएको हुनाले दक्षिणपन्थी संसोधनवादका बिरुद्ध सम्झौताहिन संघर्ष गर्नुपर्ने आवश्यक्तामा जोड दिनु भयो ।

साथै अहिलेको गठबन्धनमा समेल हुनु वा सरकारको समर्थन गर्नुले बैचारिक विचलन भएको उहाँले दावी गर्नु भयो ।

पार्टीको गलत नीतिका कारण राष्ट्रिय जनमोर्चाको पुनः गठन गर्नु परेको बताउनु भयो । कार्यक्रममा प्रगतिशिल पत्रकार संघ नेपालका केन्द्रिय सदस्य तथा जिल्ला अध्यक्ष माधव भाट क्षेत्री, राष्ट्रिय जनमोर्चा केन्द्रिय समन्वय समितिका केन्द्रिय सदस्य कमल खड्का लगायतले शुभकामना दिनुभएको कार्यक्रम वाग्लेको अध्यक्षता, बि शंकर पराजुलीको संचालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation