हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

बाणगंगामा सभारी दुर्घटना एक जनाको मृत्यु ,कर्फ्यु जारी

कपिलवस्तु ।कपिलवस्तुको बाणगंगा ११ ओदारीमा बीभत्स तरिकाले सवारी दुर्घटना भएको छ । आइतबार साझ जिल्लाको ओदारीमा भारतीय नम्बर प्लेटको ट्रकले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिदा एक जना युवाको घटनास्थलमै निधन भएको हो । दुर्घटनाबाट बाणगंगा नगरपालिका वडा नम्बर ११ का अनिल मगरको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।
उत्तरबाट दक्षिण तर्फ जाँदै गरेको मोटर साइकललाई दक्षिणबाट उत्तर आउदै गरेको भारतीय ट्रकले मगरलाई ठक्कर दिएको हो । उनलाई ट्रकले ठक्कर दिएर ५० मिटर घिसार्दै लगेको प्रत्यक्षदर्शीले  बताए । उनको शरीर क्षतबिक्षत भएको छ । अहिले स्थानीयले घटनास्थलमा घटनाको बिरोध गरेका छन् ।

दुर्घटना  पछि स्थिति  तनावग्रस्त  भएको छ ।प्रहरीले  बिहान ७ बजे सम्म कर्फ्यु  जारी गरेको छ ।
चालक र ट्रक प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको जनाइएको छ । स्थानीय घटनाको बिरोधमा उत्रिए पछि स्थिति तनावग्रस्त बनेको छ । अहिले प्रहरीले भीडलाई तितरबितर पार्न अश्रुग्यास प्रहार गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation