लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

लगातार चौथो पटक कनकमुनिलाई राष्ट्रपति रनिङ शिल्डको उपाधि

कपिलवस्तु ।
लगातार चौथो बर्ष पनि प्रथम हुदै कनकमुनी उमाबिले चौथो राष्ट्रपति रनिङ शील्ड जितेको छ । लगातार ३ पटक कप जितेर शील्ड पच गरेको कनमुनीले राष्ट्रपति रनिङ शील्डमा जीतको चौका हानेको हो । १७ स्वर्ण, २ रजत र ३ कास्य पदक गरी कुल २२ पदक जितेको हो । जितसंंगै कनकमुनीले १२ हजार नगर र शील्ड प्राप्त गरेका हो ।

यस्तै ३ स्वर्ण, ७ रजत र १ कास्य जित्दै तौलेश्वरनाथ संस्कृत माबि दोश्रो र २ स्वर्ण , २ रजत र १ एक कास्य पदज जित्दै रत्नराज्य उमाबि तेश्रो भएको छ । संस्कृतले ८ हजार र रत्नराज्यले ६ हजार नगद प्राप्त गरेको थियो ।

५ स्वर्ण जितेका कनकमुनीका छात्र सुदीप थारु र ४ स्वर्ण जितेकी कनकुमनी कै छात्रा मनिषा केसी उत्कृष्ठ खेलाडी घोषित भएका थिए । बिजेता टोलीलाई कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेशका महामन्त्री सुरेन्द्रराज आचार्य, मेयर किरण सिंह र उप मेयर लक्ष्मी साउ ग्प्ताले पर्ुस्कार र प्रमाण पत्र बितरण गरेको थिए ।

सो अवसरमा महामन्त्री आचार्यले खेल र खेलाडी तर्फ सरकारले लगानी बढाउनदै जाुन पर्ने बताए । उनले खेलाडीहरुले देशको ईज्जत बढाउने काम गर्ने गरेकोले पनि उनीहरुलाइृ प्रोत्साहीत गर्ने खालको कार्यक्रम गर्नु पर्ने बताए ।

सो अवसरमा मेयर सिंहले कपिलवस्तु नगरपालिकाले खेल र खेलाडीको विकासकालागि सक्दो प्रयास गरेको बताए । उनले आगमी दिनमा पनि नगरपालिकाले खेल क्षेत्रकालागि लागनी बढाउदै लाने उनले बताए ।

कार्यक्रममा उप मेयर गुप्ता कार्यक्रम संयोजक तथा वडा नम्बर ३ का अध्यक्ष प्रकाश गैरे, बरिष्ठ सामाजिक विकास अधिकृत पदमराज श्रेष्ठ लागतयले शुभकामना मन्तब्य दिएका थिए । खेल चार दिन सम्म चलेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation