लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

मेक्सम र रेश्माको रोमान्समा ‘छोडी नजानु है’ बजारमा

गायक मेक्सम खातीको स्वरमा ‘छोडी नजानु है’ बोलको गीत सार्वजनिक गरिएको छ । मेक्सम–नरेश अफिसिय्ल युट्युबबाट सार्वजनिक गरिएको गीतको भिडियोलाई दर्शकबाट सकारात्मक प्रतिक्रिया मिलिरहेको छ । गीतमा मेक्समकै शब्द तथा संगीत रहेको छ ।

गीतको भिडियो शिशिर खातीले निर्देशन गरेका छन् । भिडियोमा गायक मेक्समसँगै मोडल रेश्मा घिमिरेको अभिनय छ। मेक्सम र रेश्मा यो डेब्यू म्युजीक भिडियो हो। ‘सधैं गाउने र अभिनय गर्दै मात्र आएको थिएँ। यसपटक भने आफैंले सृजना भर्ने प्रयास गरेको छु। दर्शकहरुले माया गरिदिनु हुन्छ भन्नेमा आशा गरेको छु,’ गायक मेक्समले भने।

गायक मेक्सक लामो समय अस्ट्रेलियामा बसेर नेपाल फर्किएका छन् । बिशेषगरी नेपालमा कोरोना भाइरसको संक्रमणको समयमा उनी अस्ट्रेलियामै थिए । अहिले नेपाल आएसँगै गीतसंगीतमा सक्रिए देखिएका छन् । केहि समय अघिमात्रै उनले बिवाह गरेका थिए ।

भिडियोका निर्माता नरेश खाती हुन् । नरेश र मेक्सम दाजुभाइ हुन् । उनीहरुका ‘मेरो बाबा सुपर म्यान’ लगायत गीत चर्चित छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation