हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

बाणगंगा नगरपालिकाको दोस्रो सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सम्पन्न

जितपुुर ।
बाणगंगा नगरपालिकाको दोस्रो सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम नगरपालिकाको आयोजना तथा नेपाल पत्राकार महासंघ कपिलवस्तुको सहजिकरणमा बोडगाँउमा सम्पन्न भएको छ ।

नगर प्रमुख मंगल प्रसाद थारुको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रममा सेवाग्राहिहरुबाट आएको जिज्ञासा,गुनासो र सुझाब लाइ आ–आफ्नो शाखा सगं सम्वन्धित बिषयवस्तुहरुमा सम्वन्धित शाखा प्रमुख तथा प्रतिनिधिहरुले स्पष्ट पार्ने कार्य भएको थियो । त्यसै गरी कतिपय सुझावहरुलाई मनन् गरि आगामि दिनमा सच्याँउदै लैजाने प्रतिवद्धता समेत व्यक्त गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation