दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

बिजयनगरमा अध्यक्ष कप खेलकुद प्रतियोगिताको उद्वाटन

कृष्ण पौडेल विजयनगर ।
कपिलवस्तुको बिजयनगर गाउँपालिकामा अध्यक्ष कप फुटबल तथा भलिबल प्रतियोगिताको उद्घाटन भएको छ । बिजयनगर गाउपालिकाको सहयोग तथा बिजयनगर युबा क्लबको आयोजनामा आज बाट अध्यक्ष कप प्रतियोगिता सुरु भएको हो ।

बिजयनगर गाउँपालिका अध्यक्ष थापाले प्रतियोगिताको उद्वाट्न गर्दै खेल अनुशासन पुर्बक खेल्न आग्रह गर्नु भयो । खेलकुदको माघ्यम बाट गाउँपालिकालाइ राष्ट्रमा चिनाउन मद्दत पुग्ने भएको खेलकुदका लागि हरेक बर्ष गाउँपालिकाले बजेट बिनियोजन गरि खेलकुदलाई प्रोत्साहन गर्दै आएको बताउनु भयो । खेलले ब्यतिलाइ अनुशासन सगै सामुहिक एकता सिकाउने भएकोले युवाहरु खेलकुद तर्फ आकर्सित गर्नु पर्ने अध्यन थापाले बताउनु भयो । शारीरिक तन्दुरुस्तीका लागि पनि खेलकुद अनिवार्य भएको उहाले बताउनु भयो ।

नेकपा एमाले केन्द्रिय सल्लाहकार मङल प्रसाद गुप्ताले खेलको माध्यमले देशलाइ अन्तरास्ट्रिय स्तरमा चिनाउन सकिने हुँदा हरेक स्थानिय तहले खेलकुदलाइ प्राथमिकतामा राखी प्रतियोगिता सन्चालन गर्नु पर्ने बताउनु भयो । खेलमा सहभागी हुने खेलाडी भोलि रास्टृय स्तरको खेलाडी बन्न सक्ने बताउदै उहाले हरेक खेलाडिले नियम पुर्बक खेल खेल्नु पर्ने बताउनु भयो ।

रास्ट्रकालागी खेलकुद स्वास्थका लागि खेलकुद नारा नै भएको गाउँपालिकाले खेलकुदलाइ प्राथमिकता दिएको गाउँपालिका उपाध्यक्ष लक्ष्मी कुमारी चौधरीले बताउनु भयो ।
अध्यक्ष कपको उद्घाटनमा बोल्दै जनता समाजबादी पार्टीका जिल्ला समन्वय समिती उपाध्यक्ष रामनिवास पुरिले खेलाडीहरुलाइ शुभकामना दिदै गाउँपालिकाका खेलाडीहरुलाइ पालिकाले उपेक्षा नगरी खेलकुदका सामाग्री उपलब्ध गराउनु पर्ने बताउनु भयो ।

खेलाडीलाई खेलको नियमानुसार अनुशासित पुर्बक खेल प्रदर्शन गर्न आयोजक बिजयनगर युवा क्लबका अध्यक्ष दिपेन्द्र महाराले आग्रह गर्नु भयो । गाउँपालिकाले खेलकुदलाई प्राथमिकता दिदै बजेट बिनियोजन गरेर खेलाडीलाई हौसला प्रदान गरेको महराले गाउँपालिका धन्यवाद समेत दिनु भयो ।

बिजयनगर युवा क्लबका अध्यक्ष दिपेन्द्र महराको अध्यक्षता रहेको गाउँपालिका अध्यक्ष कप उद्घाटन कार्यक्रममा गाउपालिका अध्यन गोपाल थापाको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो । कार्यक्रममा उपाध्यक्ष लक्ष्मी कुमारी चौधरी , एमाले केन्द्रिय सल्लाहकार मगल प्रसाद गुप्ता , जसपा जिल्ला उपाध्यक्ष रामनिवास पुरी ,नेकपा एमाले गाउपालिका अध्यक्ष थर्क बहादुर खनगा, गाउँपालिका कार्यापालिका सदस्य दमन्ती सरा राना, सन्तोष तिवारी लगायतले प्रतियोगितामा सहभागी टिमलाइ शुभकामना दिएका थिए । कार्यक्रम रामु लोहारले सन्चालन गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation