लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

डीएल मेथडका आधारमा आफूहरु अगाडि हुँदासम्म यूएईका बलर र फिल्डरले आलटाल गरेर समय कटाउन खोजे

काठमाडौं । यूएईका खतरनाक ब्याट्सम्यानका रुपमा चिनिन्छन् कप्तान मुहम्मद वसिम । उनी पार्ट टाइम बलर पनि हुन् । तर, आज उनको फ्याँकेको एक ओभर यूएईका लागि निभै भारी पर्यो ।

नेपालका गुल्शन झालाई आउट गर्ने लक्ष्यसहित ४१ औं ओभरमा वसिम आफैं बलिङमा आएका थिए । त्यबेला सम्म नेपालले ६ विकेटको क्षतिमा २३५ रन बनाएर खेलिरहेको थियो । गुल्शन क्रिजमा टिके पनि खुलेर खेल्न सकिरहेका थिएनन् ।

उनी ३६ बलमा १५ रनको अवस्थामा थिए । यदि ४० औं ओभरपछि खेल रोकिएको भए डीएल मेथडका आधारमा यूएईले खेल १३ रनले जित्ने थियो । तर, वसिमको बलिङले खेल नेपालको पक्षमा मोडियो ।

४१ ओभरको पहिलो बलमा गुलशनले रन बनाउन सकेनन् । दोस्रो बलमा २ रन बटुले । तेस्रो बलमा गुल्शनले छक्का लगाए । त्यसपछिका तीन बलमा लगातार चौका हिर्काए । अन्तिम बलमा यूएईका रोहन मुस्तफा फिल्डिङमा अल्मलिदा बलले बाउन्ड्री लाउन काटेको थियो । यो ओभरमा नेपालले २० रन बनायो र डीएल मेठडमा यूएईभन्दा अगाडि बढ्यो ।

यो ओभरपछि नेपाललाई जितका लागि ४८ बलमा ५६ रन आवश्यक थियो । गुल्शनलाई साथ दिन दिपेन्द्रसिंह ऐरी आएका थिए, जो नेपालका प्रमुख ब्याट्सम्यानमध्ये एक हुन् । त्यसैले यदि खेल पूरा ओभर गएको भए पनि नेपालले जित्ने नै अवस्था थियो ।

तर, ४४ ओभरपछि अम्पायरले खराब प्रकाशका कारण खेल रोक्ने निर्णय लिए । त्यसबेला नेपाल डीएलका आधारमा ९ रनले अगाडि थियो । नेपालले खेल जित्यो । यूएईले प्रोटेस्ट गर्न खोजे पनि त्यसको अर्थ थिएन ।

म्याचका दौरान डीएल मेथडका आधारमा आफूहरु अगाडि हुँदासम्म यूएईका बलर र फिल्डरले आलटाल गरेर समय कटाउन खोजेका थिए । यसले उनीहरुलाई नै ब्याकफायर भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation