लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

रुपन्देहीमा ४ लाख बढीको ट्यूब बरामद

भैरहवा ।
इलाका प्रहरी कार्यालय धकधइले स्विमिङ पूलहरुमा पौडी खेल्दा प्रयोग हुने ट्यूबबरामद गरेको छ । शुक्रबार राति नियमित चेकजाँचको क्रममा इलाका प्रहरी धकधइका प्रमुख प्रहरी नायब निरिक्षक कृष्ण बेल्वासेको कमाण्डमा खटिएको टोलिले धकधइ चोकबाट करिब साढे ४ लाख मूल्य बराबरको १ सय २२ थान ट्युब र त्यसमा हावा भर्न प्रयोग हुने पम्प २९ थान बरामद गरेको छ

नेपाल भारतको सीमानाका भगवानपुरबाट पत्थरकट्टा समुदायका ब्यक्तिहरु प्रयोग गरि उक्त ट्युब अवैध तरिकाले नेपाल भित्राइएको सइ कृष्ण बेलवासेले बताए । उनले प्रहरीलाइ देखेर समान ल्याउनेहरु समान छोडेर भागेको बताए । बेलवासेका अनुसार इप्रका धकधइले यस अघि विभिन्न मितिमा गरि अवैध तरिकाले नदिजन्य पदार्थ उत्खनन् एवम ढुवानीमा प्रयोग हुने ट्रयाक्टर तथा हाइवाहरु पक्राउ गरी सम्बन्धित निकायमा बुझाएको थियो ।

इप्रका धकधइ अन्तरगत पर्ने सीमा नाकाहरुमा रातीको समयमा अवैध कारोबार एवम ओसार पोसार गर्ने ब्यक्तिहरु सक्रिय हुन खोजेको कारण प्रहरीले पनि नियमित एवम आकास्मिक गस्ती तथा चेकजाँचमा तिव्रता दिएको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation