हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

नेपाली काग्रेस सितगंगा १३ भङ्गला टोलको सभापतिमा दिपक थापा चयन

शितगंगा ।
नेपाली काग्रेसको गाउंगाउं जाउ नेपाली काग्रेसलाई जिताउ भन्ने अभियानलाइ सार्थक र सफल बनाउन सितगंगा नगरपालिका वडा नं १३ मा नेपाली काग्रेस वडा कार्य समितीको सक्रियतामा दिपक थापा को सभापतित्वमा भङ्गला टोल कार्य समिती गठन भएको छ।

कार्यक्रममा बोल्दै नेपाली काग्रेस सितगंगा नगरकार्यसमितीका सदस्य बिस्नु बिसीले देश र जनताको हक हित तथा अधिकारलाई सुनश्चित गर्ने पाटी नेपाली काग्रेस रहेको ले आगमी निर्वाचनमा नगर तथा वडा तहमा नेपाली काग्रेल नै जित्ने दाबी गर्नु भयो ।

कार्यक्रममा बोल्दै नेपाली काग्रैस वडा कार्य समितीका सभापती तारापती बिसीले आगामी स्थानीय तहको चुनाव वडा नं १३ मा नेपाली काग्रेसको चारतारे झण्डा लहराउने र गठबन्धनले विजय प्राप्त गर्ने बताउदै भङ्गला बासी सम्पुर्ण नेता कार्यक्रतालाई चुनावमा होमीन आव्हान गर्नु भयो ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation