भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

विप्लवले जवाफ दिएर बैठक सकाउँदै

काठमाडौं ।
नेक्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको एक सातादेखि जारी केन्द्रीय समितिको बैठक आज सकिदै छ। त्यसअघि महासचिव विप्लवले आफ्नो राजनीतिक प्रतिवेदनमाथि उठेका प्रश्नको जवाफ दिन सुरु गरेको एक केन्द्रीय सदस्यले  जानकारी दिए ।

कपिलवस्तुको शिवगढीमा ४ चैत देखि सुरु भएको केन्द्रीय समितिको १२औं बैठकमा विप्लवले स्थानीय चुनाव उपयोग गरेर जानुपर्ने मतसहितको प्रतिवेदन पेस गरेका थिए । उक्त प्रतिवेदनमाथि हप्ता दिनसम्म छलफल हुँदा विप्लव अल्पमतमा परेका छन्।

एक केन्द्रीय सदस्यका अनुसार ६९ जनाको केन्द्रीय समितिमा ४० जना चुनाव उपयोग गरेर जानुपर्ने उपयोगको विपक्षमा उभिएका छन् भने २४ जना मात्रै पक्षमा खुलेका छन् । बाँकी तटस्थ रहेका छन्। सल्लाहकारमा पनि अधिकांश चुनाव बहिस्कारको पक्षमा उभिएका छन् ।

चुनावमा जाने मत अल्पमतमा परेपछि चुनावको पक्षमा रहेका महासचिव विप्लव र खड्गबहादुर विश्वकर्मा प्रकाण्डले विपक्षमा उभिएका नेताहरुलाई फकाउने प्रयासमा लागेका थिए ।

बैठक रोकेरै उनीहरुले शुक्रबार र शनिबार विपक्षमा रहेका केन्द्रीय सदस्यहरुलाई मनाउने कोसिस गरेका थिए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation