दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

राप्रपा र नेपाली कांग्रेसका नेता तथा कार्यकर्ताहरू नेकपा एमालेमा: प्रवेश

कपिलवस्तु- राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)र नेपाली कांग्रेसका नेता तथा कार्यकर्ताहरू नेकपा एमालेमा प्रवेश गरेका छन् ।शिवपराज  नगरपालिकामा रहेको एमालेको पार्टि कार्यालयमा नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश सदस्य नेत्रराज अधिकारीले उनीहरुलाई शुक्रबार प्रवेश गराउनु भएको हो ।

 कपिलवस्तुको बुटहनीया भलबारीका राप्रपाका नेता बसिन्धर प्रसाद, र महाराजगंज ६ का घनश्याम प्रसाद चौधरीले नेपाली कांग्रेस परित्याग गरी एमाले रोजेका छन् ।एमाले प्रवेश गरेकाहरूलाई नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश सदस्य नेत्रराज अकिारीले पार्टीमा स्वागत गर्नु भएको हो । 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation