दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

बाणगंगा नगरपालिका वाड नं ८ वाड कार्यलयमा राखियो नेपालको चुच्चे नक्सा

वाड अध्यक्षको कार्यकक्षमा नेपालको लिम्पियाधुरा लिपुलेख समेटिएको चुच्चे नक्सा राखीएको छ। जननी जन्मभूमिश्च स्वर्गादपी गरियसि लेखिएको नेपालको नक्सामा चार सहिद( गंगालाल ,धर्मभत्त माथेमा ,शुक्रराज र दशरथ चन्द )फोटो पनि राखिएको र भगवान् बुद्धको फोटो राखिएको उक्त नेपालको नक्सा यसरी राख्दा नेपाल आमा प्रती उच्च संमान भएको महसुस गराउने खालको नेपाल को नक्सा वाड कार्यलयमा राखिएको छ । उक्त नक्सा वाड अध्यक्ष बाबुराम अर्यालले अडर दिएर बनाउन लगाउनु भएको ।हो देशकै पहिचान झल्किने खालको नक्सा वाड कार्यलयमा देख्दा वाड कार्यलयमा सेवालिन आउने सेवाग्राहिहरुले यो प्रसंशनिय कार्य भएको र नेपाल आमा प्रती उच्च संमान भएको महसुस भएको भन्दै खुशी व्यक्त गरेका छन्। कार्यलय राखिएको नेपालको लिम्पियाधुरा लिपुलेख समेटिएको चुच्चे नक्सा बारे वडा सदस्य शैलेन्द्र बेल्बासेले ।हामीलाई जानकारी गराउनु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation