दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

माओवादी केन्द्रकी केन्द्रीय सदस्य उमा विश्वकर्मा नेकपा एमाले पार्टीमा: प्रवेश

कपिलवस्तु, १४ कार्तिक ।नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी केन्द्र की केन्द्रीय सदस्य उमा विश्वकर्मा नेकपा एमाले पार्टीमा प्रवेश गरेकी छन् ।  पुर्व सांसद समेत रहेकी विश्कर्मा मंगलबार माओबादी पार्टी प्ररित्याग गरि एमालेमा प्रवेश गरेकी हुन् ।नेकपा एमाले का अध्यक्ष तथा पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज विश्वकर्मालाई टीका लगाई एमालेमा स्वागत गरेका हुन् ।
उमा विश्वकर्मा नेकपा माओवादी केन्द्र बाट २०६३ सालमा सांसद भएकी थिइन् ।एमाले प्रवेश संगै माओवादी कपिलवस्तुलाई गम्भीर धक्का लागेको छ।  शिवराज नगरपालिकाकि बासिन्दा उनी सहिद परिवारको सदस्य पनि हुन् । बाल्कोत्मा भएको पार्टी प्रबेस कार्यक्रममा एमाले पोलिटब्युरो सदस्य खिमलाल भट्टराई बिमला घिमिरे केन्द्रिय सदस्य गिरधारिलाल न्योपाने बलराम अधिकारी जिल्ला अध्यक्ष डम्मर शर्मा प्रदेश सदस्य बिमला चौधरी लगायत सहभागी थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation