लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

दिपेन्द्र तिमल्सिनाको निर्देशनमा रहको गित “झम्के साँझ” युटुब देखी टिकटकसम्म हिट (भिडियो सहित)

नेपाली गीत संगीतको म्युजिक भिडियो निर्देशनबाट कहलिएका निर्देशक दिपेन्द्र तिमल्सिनाको निर्देशनमा भर्खरै मात्र “झम्के साँझ” बोलको गीत सार्बजनिक भएको छ । उनले यस भन्दा अगाडी पनि थुप्रै गीतहरुको म्युजिक भिडियोमा निर्देशन गरिसकेका छन् । तिमल्सिना आफैंमा अभिनेता पनि हुन् ।

“झम्के साँझ” बोलको गीत सुनिल गिरीको प्रस्तुतिमा सार्बजनिक भएको हो । यस गीतमा सुनिल गिरी र सुनिता तिमल्सिनाको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । मौलिक लोक स्वादमा तयार भएको गीतलाई लय तथा शब्द पनि गायक सुनिलको नै रहेको छ ।

प्रस्तुत गीतको म्युजिक भिडियोमा पल शाह र प्रकृति श्रेष्ठको लोभ लाग्दो अभिनय देख्न सकिन्छ । दिपेन्द्र तिमल्सिनाको निर्देशन तथा कोरिग्राफी रहेको भिडियोमालाई अर्जुन तिवारीले छायांकन गरेका हुन् भने सम्पादन मनोज कार्कीले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation