हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

मोटरसाइकल दुर्घटनामा पर्दा धनुषामा चार जनाको घटनास्थलमै मृत्यु

धनुुषा ।

धनुषामा मोटरसाइकल दुर्घटनामा परेर चार जनाको मृत्यु भएको छ । धनुषाको सबैला नगरपालिका १२ को गौनरपुरामा सोमबार साँझ ६७३९ नम्बरको मोटरसाईकल दुर्घटना हुँदा चार जनाको मृत्यु भएको हो । दुर्घटनामा एकजना गम्भीर घाइते भएका छन् ।

दुर्घटनामा परेर चार जनाको मृत्यु भएको धनुषा प्रहरीका प्रवक्ता समेत रहेका प्रहरी नायब उपरीक्षक जीतेन्द्रकुमार बस्नेतले जानकारी दिए । मृत्यु हुनेहरुमा सबैला नगरपालिका २ बस्ने १५ वर्षीय राहुल यादव, १२ वर्षीय लक्ष्मी यादव, १२ वर्षीय विकास यादव र १४ वर्षीय सुमित यादव छन् । दुर्घटनामा १९ वर्षीय सुरेन्द्र यादव गम्भीर घाइते भएका छन् ।

दुर्घटना कसरी भयो भन्ने विषयमा अनुसन्धान भैरहेको प्रहरी नायब उपरीक्षक बस्नेतले बताए । उनले भने, ‘आफै दुर्घटना भयो वा अन्य केही भयो भन्ने एकिन भैसकेको छैन । के कसरी यस्तो भयो भन्नेबारे अनुसन्धान भइरहेको छ ।’ एउटा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चार जनाको कसरी मृत्यु भयो भन्ने बारेमा समेत अनुसन्धान भैरहेको बताइएको छ ।

बस्नेतले मृतकको शव पोस्टमार्टमका लागि जनकपुरधामस्थित प्रादेशिक अस्पतालमा ल्याइएको बताए । घाइतेको पनि सोही उपचार अस्पतालमा भइरहेको उनले बताए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation