हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

अर्घाखाँचीको सिरक डसना उद्योगमा लागेको आगो नियन्त्रणमा आयो

अर्घाखाँची ।
अर्घाखाँचीको एक सिरक डसना उद्योगमा आगलागी भएको छ । मंगलबार बिहान ११ बजे समयमा सन्धिर्खक नगरपालिका–१ मिडियाचोकमा रहेको सिरक डसना उद्योगमा आगलागी भएको हो ।

अहिले आगोे नियन्त्रणमा आइसकेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ । सिरक डसना बनाउने मेसिनमा विद्युत सर्ट भएर आगलागी भएको प्रहरीले जनाएको छ । आगलागीबाट उद्योगमा भएको मेशिन, सिरक डसना जलेको अर्घाखाँची प्रहरीले जनाएको छ । क्षतिको पुरा विवरण आउन बाँकी रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation