दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

कोमल ओली : पतंजलि योग समितिले उत्कृष्ट काम गरेको छ

तुलसीपुर ।
राष्ट्रिय सभाका निवर्तमान सदस्य एवं नेकपा एमालेका केन्द्रीय सदस्य कोमल ओलीले पतंजलि योग समितिले उत्कृष्ठ समाज निर्माण गर्ने कार्यमा सह्रानीय योगदान पुर्याएको बताउनु भएको छ ।

पतंजली योग निवारण केन्द्र तुलसीपुरमा संचालित स्वास्थ्य शिविरको बिहीबार सुभारम्भ गर्दै उहाँले यस्तो बताउनु भएको हो । पछिल्लो समय फेरिदै गएको जीवन शैलीका कारण विभिन्न स्वास्थ्य समस्याहरु देखापर्दै गइरहेका बेला योगा संचालन गरेर नागरिकलाई निरोगी बनाउने कार्यमा निरन्तर लाग्नु पतंजलीको प्रसंशनीय काम भएको केन्द्रिय सदस्य ओलीले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation