लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

नि:शुल्क आँखा शिविरबाट पाँच सय बढी लाभान्वित

राम अवतार चाैधरी
कपिलवस्तु,

शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर ३ का वडाध्यक्ष टेकलाल सापकोटाले आँखा जस्तो संम्वेदनशिल अंगको नि:शुल्क चेकजाँच तथा औषधी उपचारको व्यवस्था आवश्यक रहेकाे बताएका छन् । जिल्लाको शिवराज-३, खरेन्द्रपुर स्वर्गद्वारी आश्रममा आयाेजित शिविर कार्यक्रमलाई सम्बाेधन गर्दै उनले यस्ताे बताएका हुन् ।

वडाध्यक्ष सापकोटाले सामाजिक कार्यलाई प्राथमिकता दिँदै विपन्न तथा असहायलाई यस शिविरले उल्लेखनीय याेगदान गर्ने बताए । मानव शरीरको महत्त्वपूर्ण अंगलाई मध्यनजर गर्दै आयाेजना गरेकाे क्लबलाई धन्यवाद समेत उनले दिए । प्रायः आर्थिक अवस्था कमजाेर भएकालाई बढी लाभदायक भएकाे बताउँदै गाउँघरमै नि:शुल्क परीक्षण तथा उपचारकाे लागि आफूले क्लबलाई आर्थिक व्यवस्थापनमा सहयाेग गरेकाेले थप प्रभावकारी भएको सापकोटाकाे भनाई छ ।

यसैबीच कार्यक्रलाई सम्बोधन गर्दै बुटवल लायन्स आँखा अस्पतालका क्याम्प इन्चार्ज अखलेस यावदले शिविरमा सहभागी सेवाग्राहीलाई आँखाका रोगीहरुको चैत १८ गते दिउसो ३ बजे सम्म नि:शुल्क औषधी उपचार तथा अप्रेशनको व्यवस्था गरिएको बताए ।

लायन्स क्लव अफ शिवराजको आयोजना तथा बुटवल लायन्स आँखा अस्पतालको प्राधिविक सहयोगमा बिहीबार भएकाे शिविरबाट ५ सय १० जना आँखाका बिरामीहरु लाभान्वित भएकाे क्लबले जनाएको छ ।

विभिन्न सामाजिक क्षेत्रमा अग्रसर लायन्स रहेको क्लवले आयोजना गरेको कार्यक्रममा स्थानीय ५ सय बढीले सेवा लिएका छन् । जसमध्ये ४८ जनालाई मोतियाविन्दुको अप्रेशनका लागि बुटवल रिफर गरिएको क्लवका अध्यक्ष कमल पाण्डेले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation