हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा तिलोत्तमामा ३ जना घाइते

बुटवल ।
रुपन्देहीको तिलोत्तमा कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा ३ जना घाइते भएका छन् । विहीबार राति बुटवलबाट भैरहवा जाँदै गरेको बा १० च ५६७६ नम्बरको कारले सोही दिशा तर्फ गइरहेको लु १२ प १०९९ नम्बरको मोटरसाइकलाई तिलोत्तमा–१० भलवारीमा ठक्कर दिएको थियो ।

मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएर अनियन्त्रि भएको कारले सडक बीचमा रहेको विद्युतको पोलमा ठोक्किन पुगेको थियो । दुर्घटनाबाट कारका चालक काठमाडौँ महानगरपालिका–१४ का २२ वर्षिय शिवम नडरिया र कारमा सवार तिलोत्तमा नगरपालिका–३ जानकीनगरका २४ वर्षीय प्रज्वल अग्रवाल घाइते भएको मंगलापुर ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका सई विष्णु जिसीले जानकारी दिए ।

यस्तै मोटरसाइकलका चालक तिलोत्तमा नगरपालिका–७ भलवारीका ४२ वर्षीय अनिल चौहान घाइते भएको सई जिसीले बताए । घाइते सबैको मणिग्राम स्थित क्रिमशन अस्पतालमा उपचार भइरहेको र सबैको अवस्था सामान्य रहेको सई जिसीले जानकारी दिए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation