हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

 • कपिलवस्तु चेम्बर सहकारीमा सापकोटा निर्वाचित
 • जितपु ।
  कपिलवस्तु चेम्बर बहुउद्देश्यीय सेवा सहकारी संस्था लिमिटेड शिवराज ५ चन्द्रौटाको प्रथम साधारणसभा तथा अधिवेसनले नयाँ कार्य समिति चयन गरेको छ । नयाँ कार्यसमिति अनुुसार अर्जुुन सापकोटा लाइ अध्यक्षमा चयन गरेको छ भने उपाध्यक्षमा गोपाल बन्जाडे, सचिवमा नमराज न्यौपाने, सहसचिवमा मधुु सिग्देल र कोषध्यक्षमा प्रेमकला पौडेल निर्वाचित हुुनुु भएको छ ।

  तयस्तै चेम्बरको सदस्यहरुमा दिपक पौडेल, ढुना पन्थी, शान्ति गिरि, भोजराज पान्डे, सन्तोष पाण्डे, होतराज पोखरेल, शिशिर पोख्रेल, सुमित्रा अधिकारी तथा लेखा समितिमा शरद अधिकारी, संयोजकमा खेमराज पौडेल ,रेसमा पाण्डे सदस्यमा निर्वाचित हुनुभएको छ ।

  संस्थापक अध्यक्ष महादेव पोखरेलको अध्यक्षता ,सचिव जगत पौडेलको संचालन तथा उपाध्यक्ष अर्जुन सापकोटाले स्वागत मन्वब्यमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

  प्रतिक्रिया दिनुहोस !

  सम्बन्धित समाचार

  © 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation