वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने तिलौराकोटलाई राष्ट्रिय गौरवको योजनामा समाबेश गरी विश्व सम्पदासूचीमा सूचीकृत गरिने                
समाचार :

ओली सरकारका १०१ काम समेटेर अनेरास्ववियुले निकाल्यो पुस्तिका

काठमाडौं ।
नेकपा एमालेको भातृ संगठन अनेरास्ववियुले पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओली प्रधानमन्त्री हुँदा गरेका कामहरू समेटेर पुस्तिका निकालेको छ।अनेरास्ववियु केन्द्रीय कमिटीले ुअनेरास्ववियु निर्वाचन सचेतना पुस्तिकाु निकालेको हो।

उक्त पुस्तिका अनेरास्ववियुको प्रथम पूर्ण बैठकमा पनि वितरण गरिएको थियो। यस पुस्तिकाभित्र ओली सरकारले गरेका १०१ काम र निर्वाचन तथा यससँग सम्बन्धित कानुनी प्रावधान समेटिएको अनेरास्ववियुको केन्द्रीय कार्यालयले जनाएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation