लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

विजयनगर अध्यक्ष कप खेलकुद प्रतियोगिता सम्पन्न

विजयनगर ।
कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिकामा चैत्र १० गते देखि सुरु भएको अध्यक्ष कप सम्पन्न भएको छ । महिला तथा पुरुष खुल्ला फुटबल भलिबल प्रतियोगिताको शनिबार समापन भएको हो ।

अध्यक्ष कप प्रतियोगिताको समापन कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिकाअध्यक्ष गोपाल थापाले भव्य र सभ्य रुपमा खेल सम्पन्न गराउन सफल भएकोमा आयोजक विजयनगर युवा क्लबलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नु भयो । विभिन्न ठाउँ बाट खेलमा सहभागि भई अनुशासित रुपमा खेल प्रदर्शन गर्ने खेलाडीहरुलाई समेत थापाले धन्यवाद दिनु भयो ।

खेल हो प्रतिस्पर्धामा हार जित भइ नै हाल्छ , आज हारे भन्दैमा खेल्न छोड्ने र जित भन्दै घमण्ड नगरेर खेललाई निरन्तता दिनु पर्ने अध्यक्ष थापाले बताउनु भयो । खेलाडी राष्ट्रका गहना भएकाले यस्ता किसिमका प्रतिस्पर्धा र प्रतियोगिताले खेलाडीलाई खेलमा अझ निखारता ल्याउन मद्दत गर्ने उहाँले बताउनु भयो । प्रतियोगितामा प्रथम द्धितिय र तृतिय स्थान प्राप्त गर्ने खेलाडीहरुलाई उहाँले बधाइ समेत व्यक्त गर्नु भयो ।

अध्यक्ष कप खेलकुद प्रतियोगितामा पुरुष फुटबल तर्फ जयबुद्ध युवा क्लब शिवराज १ काफखुट्टा प्रथम, गोल्डेन स्टार युवा क्लब शिवराज ९ बानियाभार दोस्रो, राइजिङ्ग स्टार युवा क्लब लोहोरौला तेस्रो भएका छन । महिला तर्फ विजयनगर युवा क्लब प्रथम र जयबुद्ध युवा क्लब उपविजेता भएको छ ।

भविबल प्रतियोगिता तर्फ शितगंगा युवा क्लब प्रथम,विजयनगर युवा क्लब दोस्रो र शिवराज भलिबल क्लब तेस्रो भएका छन । फुटबल पुरुष तर्फ शिल्ड मेडल प्रमाण पत्र सहित नगद प्रथम द्धितिय र तृतियलाई रु।५० हजार, ३१ हजार र १५ हजार प्राप्त गरेका छन भने महिला तर्फ रु ३० हजार र १५ हजार नगद सहित शिल्ड मेडल प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका छन ।

भविलब तर्फ प्रथम द्धिति र तृतिय हुने टिमले नगद रु।२५हजार ,१५ हजार , ८हजार शिल्ड मेडल प्रमाण पत्र प्रदान गरिएको आयोजक विजय नगर युवा क्लबका अध्यक्ष दिपेन्द्र महराले बताउनु भयो

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation