भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

घिमिरे : पाँच दलिय गठबन्धनलाई ब्यालेटवाटै परास्त गरीन्छ

कपिलवस्तु ।
नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य एवं राष्ट्रिय सभा सदस्य बिमला घिमिरेले यहि आउदो वैशाख ३० गते हुने स्थानिय तहको निर्वाचनमा पाँच दलिय गठबन्धनलाई ब्यालेटवाटै परास्त गर्ने उद्घोष गर्नु भएको छ ।

१२ वर्ष बुलेट लिएर लडेको माओवादी र नेपालको सत्तामा सधैभरी टासिन खोज्ने कांग्रेस सहितको गठबन्धनलाई धुलो चटाउन ब्यालेट९ ९मतपत्र०लाई अस्त्र बनाउने उहाले वताउनु भयो ।

उहाले चुनावमा होमिएर लाग्न महिला कार्यकर्तालाई निर्देशन समेत दिनु भएको छ । शनिवार वुद्धभुमि नगरपालिका स्थित वुद्धभुमि क्याम्पसमा अनेमसंघ जिल्ला कमिटि कपिलवस्तुले निर्वाचन सम्बन्धि जिल्ला स्तरिय प्रशिक्षण कार्यक्रममा नेता घिमिरेले यस्तो बताउनु भएको हो ।

एमालेको निति कार्यक्रम र भावी रणनिति लिएर महिलाहरु गाउँ गाउँ जानु पर्ने बताउनु भयो । केपी ओली नेतृत्वको सरकारले गरेका कामहरु जनतालाई वुझाउनु पर्ने जनाउनु भयो । स्थानिय चुनाबमा एमालेमय बनाउन लाग्नु पर्ने नेता घिमिरेको धारणा थियो ।

कार्यक्रममा बोल्दै पाटी लुम्बिनी प्रदेश कमिटि सचिवालय सदस्य एवं संघका केन्द्रीय सदस्य शान्तिदेवी चमारले देश एमालेमय बनेको बताउनु भयो । एमालेलाई जिताउन सबै महिलाहरु एक भएर लाग्नु पर्ने बताउनु भयो ।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रदेश कमिटि सदस्य एवं संघका केन्द्रीय सदस्य शारदा शर्माले अनेमसंघको इतिहासका बारेमा जानकारी गराउनु भएको थियो । जिल्लाका सबै पालिकाहरुमा प्रशिक्षण चलाइने नेता शर्माले बताउनु भयो । संघका अध्यक्ष चेतना अधिकारीको अध्यक्षता शान्ता पाण्डेको स्वागत एवं सचिव धनु अधिकारीको सञ्चालनमा भएको कार्यक्रममा जिल्ला भरका सयौं महिलाहरुको उपस्थिती रहेको थियो । संघको वैठकले स्थनिय तहको निर्वाचन सफल पार्नको लागि ५ सय ५१ सदस्सीय निर्वाचन परिचालन कमिटि गठन गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation