दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

एमालेको भातृ संगठन : नेपाल् खेलकुद महासंघ कपिलवस्तुको बैठक सम्पन्न

उज्यालो आवज, जितपुुर ।
नेकपा एमालेको भातृ संगठन नेपाल् खेलकुद महासंघ कपिलवस्तुको बैठक आज बाणगंगाको खाराखानीमा सम्पन्न भएको छ । प्रदेश अध्यक्ष कृष्ण देबकोटाको प्रमुुख आतिथ्यता रहेको कार्यक्रममा केन्द्रिय सदस्य उमा अधिकारीको विशिष्ट आतिथ्यता रहेको थियो ।

त्यसै गरी प्रदेश सदस्य हरि न्यौपाने, प्रदेश कमिटी रेशम गिरि, प्रदेश पार्टी सह इचाज बिजय कुवर, कपिलवस्तु इचाज श्याम सुवेदी लगायत जिल्ला कमिटी सदस्य हरुको आतिथ्यता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा सम्पुर्ण जिल्ला, प्रदेश, तथा केन्द्रिय सदस्य लाई प्रदेश अध्यक्ष देबकोटाले टोपी बिमोचन गरि बितरण समेत गर्नुु भएको थियो । कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुुख अतिथि देबकोटाले सम्पुर्ण कमरेडहरुलाइ सुर्य चिन्हमा भोट गरेर एमालेका उम्मेद्बारहरुलाइ बिजय गराउन रातदिन खटिन निर्देश दिनुुभएको थियो । साथै हरेक जिल्ला कमिटीका सदस्यले एमालेका उम्मेद्बारहरुलाइ जिताउने प्रतिबद्धता पनि ब्याक्त गरेका थिए । यसरी प्रदेश अध्यक्ष बोलाएर बैठक बस्ने प्रदेश कै पहिलो जिल्ला कपिलवस्तु भएको उदाहरण पनि यस कार्यक्रमले देखाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation