लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

कपिलवस्तु नगरपालिकाद्धारा १ सय ६ पुर्व राष्ट्रसेवकलाई सम्मान

कपिलवस्तु ।
कपिलवस्तु नगरपालिकाले वडा नम्बर ३ ले वडा भित्र रहेको १ सय ६ पुर्व राष्ट्रसेवकलाई सम्मान गरेको छ । सेवा निबृत्त कर्मचारी, शिक्षक, महिला स्वयमसेविका गरी १ सय ६ जनालाई राष्ट्र र वडाको विकासमा खेलको भुमिकाको कदर गर्दै उनीहरुलाई सम्मानित गरिएको हो । मेयर किरण सिंह र उप मेयर लक्ष्मी गुप्ता, वडाध्यक्ष प्रकाश गैरेले उनीहरुलाई गम्छा ओढाई टिका लगाई कदर पत्र प्रदान गरेका थिए ।

सो अवसरमा मेयर सिंहले देश र नगरको विकासकालागि लामो सयम खर्चेर सेवा निबृत्त भएकाहरुलाई संम्मान गर्नु गौरवका कुरा भएको बताए । ‘ पुर्व राष्ट्र सेवकको सम्मान गर्न पाउनु पनि गौरवको कुरा हो ’ उनले भने । उनले सबैले मिलेर नगरकोे विकास गर्नु पर्ने बताए ।

सो अवसरमा उप मेयर गुप्ताले पुर्व राष्ट्र सेवकहरुलाई वडा नम्बर ३ ले सम्मान गरेर राम्रो काम गरेको भन्दै प्रशंसा गरिन । उनले यस्तो कार्यक्रम सबै वडा सहीत नगरपालिकाले समेत गनू पर्ने बताईन । कार्यक्रममा वडाध्यक्ष गैरेले पुर्व राष्ट्र सेवकलाई सम्मान गर्र्न पाएकोमा आफुलाई निकै राम्रो लागेको बताए । उनले यस्ता कार्यक्रमले उनीहरुको उत्साह र हौसला बढने बताए ।

वडाध्यक्ष गैरको अध्यक्षता, बरिष्ठ सामाजिक विकास अधिकृत पदमराज श्रेष्ठको संचालन र जुनु श्रेष्ठको स्वागत मन्तब्यमा भएको कार्यक्रममा प्रमुख प्रशाकीय अधिकृत शेषकान्त पौडेल, नगर शिक्षा शाखाका प्रमुख हरि पूसाद ज्ञवाली, पुर्व शिक्षक बेचनलाल श्रीवास्तव, पुर्व कर्मचारी रामदेव मिश्रा लागतयले मन्तब्य दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation