हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

प्रवासी नेपाली संघ भारतले,११२ औ अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस मनायो

भारत। प्रवासी नेपाली संघ भारत हिसार नगर महिला बिभाग को आयोजनामा सीता भट्टराईको अध्यक्षता र देवी अधिकारी को संचालनमा केन्द्रीय समिति सचिवालय सदस्य गीता घिमिरेको प्रमुख अतिथ्यता, सोही समिति सदस्य अमर के सी, राज्य समिति सदस्य सुमित्रा अधिकारी राज्य, नगर, महिला बिभाग का सम्पूर्ण कार्यकर्ता हरु को उपस्थितिमा ११२ अौं अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस सम्पन्न भएको छ र सो कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि गीता घिमिरेले श्रमिक महिला दिवसको बारे बोल्दै भारत प्रवासमा महिला हरु को श्रम सम्मान को अवस्था, यहाँ महिलाहरूले भोग्नुपरेको घरेलुु हिंसा बारे आफ्नो विचार राख्दै महिलाहरूलाई अन्यायको बिरोधमा आफ्नो आवाज सम्बन्धित निकायसँग पुर्‍याउन अनुरोध गर्नुभयो, त्यसैगरी अन्य अतिथि हरु ले पनि कर्तव्य सहितको महिला हक अधिकार स्वतन्त्रता र समानता बारे आआफ्नो महत्त्वपूर्ण विचार राख्नुभएको थियो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation