लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

प्रवासी नेपाली संघ भारतले,११२ औ अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस मनायो

भारत। प्रवासी नेपाली संघ भारत हिसार नगर महिला बिभाग को आयोजनामा सीता भट्टराईको अध्यक्षता र देवी अधिकारी को संचालनमा केन्द्रीय समिति सचिवालय सदस्य गीता घिमिरेको प्रमुख अतिथ्यता, सोही समिति सदस्य अमर के सी, राज्य समिति सदस्य सुमित्रा अधिकारी राज्य, नगर, महिला बिभाग का सम्पूर्ण कार्यकर्ता हरु को उपस्थितिमा ११२ अौं अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस सम्पन्न भएको छ र सो कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि गीता घिमिरेले श्रमिक महिला दिवसको बारे बोल्दै भारत प्रवासमा महिला हरु को श्रम सम्मान को अवस्था, यहाँ महिलाहरूले भोग्नुपरेको घरेलुु हिंसा बारे आफ्नो विचार राख्दै महिलाहरूलाई अन्यायको बिरोधमा आफ्नो आवाज सम्बन्धित निकायसँग पुर्‍याउन अनुरोध गर्नुभयो, त्यसैगरी अन्य अतिथि हरु ले पनि कर्तव्य सहितको महिला हक अधिकार स्वतन्त्रता र समानता बारे आआफ्नो महत्त्वपूर्ण विचार राख्नुभएको थियो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation