हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

माओवादी लमही नगरपालिका अध्यक्षमा सुवेदी चयन

दाङ ।
नेकपा माओवादी केन्द्रको लमही नगरपालिका अध्यक्षमा ओमप्रसाद सुवेदी चयन भएका छन् । मंगलबार बसेको नगरको तेस्रो पूर्ण बैठकले सुबेदीलाई अध्यक्ष चयन गरेको हो ।

सचिवमा बाबुराम चौधरी, सहसचिवमा नारायण भुसाल चयन भएका हुन् । अरु पुरानै कार्य समितिका सदस्य दोहोरिएका हुन् । यस अघि नगरको अध्यक्ष वसन्त पण्डित थिए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation