लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

माओवादी लमही नगरपालिका अध्यक्षमा सुवेदी चयन

दाङ ।
नेकपा माओवादी केन्द्रको लमही नगरपालिका अध्यक्षमा ओमप्रसाद सुवेदी चयन भएका छन् । मंगलबार बसेको नगरको तेस्रो पूर्ण बैठकले सुबेदीलाई अध्यक्ष चयन गरेको हो ।

सचिवमा बाबुराम चौधरी, सहसचिवमा नारायण भुसाल चयन भएका हुन् । अरु पुरानै कार्य समितिका सदस्य दोहोरिएका हुन् । यस अघि नगरको अध्यक्ष वसन्त पण्डित थिए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation