लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

बारा र पर्साको दुर्घटनामा दुई बालकको मृत्यु

वीरगञ्ज ।
पर्सा र बारामा भएको छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु भएको छ । पर्साको सखुवा प्रसौनी गाउँपालिकामा विष्णु महायज्ञका लागि निकालिएको कलश यात्रामा प्रयोग गरिएको ट्याक्टरले किचेर एक बालकको मृत्यु भएको छ । सखुवाप्रसौनी गाउँपालिका–२ गुल्बरियाका धनीलाल यादवका छोरा ५ वर्षीय रितेश कुमार यादवको मृत्यु भएको हो ।

प्रदेश नं २– ०३–००१ त ४०९४ नम्बरको ट्याक्टरको टेलरबाट दिउँसो सवा १२ बजे खसेका उनलाई दाहिने तर्फको चक्काले किचेर घाइते बनाएको थियो । घाइते अवस्थामा उद्दार गरी उनलाई उपचारका लागि वीरगञ्ज हेल्थ केयर अस्पतालमा पठाइएको थियो ।

अस्पतालमा चिकित्सकले बालकको मृत्यु भएको घोषणा गरेको जिल्ला प्रहरी कर्यालय पर्साका प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रल्हाद कार्कीले जानकारी दिए । ट्याक्टर चालक स्थानीय १८ वर्षीय प्रदीप कुमार यादवलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । बालकको शव पोष्टमार्टमका लागि नारायणी अस्पतालमा राखिएको छ ।

त्यसैगरी बाराको निजगढ नगरपालिका(१० लालमा स्थानीय बुद्धिलाल बम्जनको ९ वर्षीय छोरा विपास बम्जनको पनि ट्याक्टरले किचेर मृत्यु भएको हो । बुधबार बिहान ८ बजे ट्याक्टरमा चढ्ने क्रममा रोटाभेटरले किचिन गई घटनास्थलमै बम्जनको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्र।२–०३–००१ त १३१३ नम्बरको ट्याक्टर स्थानीय सूर्य बम्जनको खेत जोत्न प्रयोग गरिएको थियो । घटनापछि ट्याक्टर चालक फरार छन् । उनको खोजी भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक राजेश थापाले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation