लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

नेपाललाई हिन्दूराष्ट्र बनाउन शङ्कराचार्य स्वामी निश्चलानन्द सरस्वतीको मार्गनिर्देशन

काठमाडौं ।
नेपाललाई हिन्दूराष्ट्र बनाउने उद्देश्यले वरिष्ठ पत्रकार देव प्रकाश त्रिपाठीको नेतृत्वमा स्थापित एकीकृत शक्ति नेपालको एउटा ठूलो टोली भारत भ्रमणमा रहेको छ । २०७८ चैत ११ गते जनकपुर हुँदै रेल मार्गबाट शङ्कराचार्य स्वामी निश्चलानन्द सरस्वतीसंग वार्ता तथा भेटघाटका लागि भारतको पुरी, उडिसा पुगेका छन् ।

एकीकृत शक्ति नेपालका अध्यक्ष देव प्रकाश त्रिपाठीको नेतृत्वमा पदाधिकारीहरूसहित ५८ जनाको टोलीले मज्जगदगुरु शङ्कराचार्य स्वामी निश्चलानन्द सरस्वतीसँग उडिसाको जगन्नाथपुरीस्थित जगन्नाथ मठमा भेटघाटका साथै नेपाललाई हिन्दूराष्ट्र बनाउने विषयमा गंभीर छलफल भएको जानकारी हुन आएको छ ।

श्री मज्जगदगुरु शङ्कराचार्य स्वामी निश्चलानन्द सरस्वतीसङ्गको छलफल तथा भेटघाटमा एकीकृत शक्ति नेपालका वरिष्ठ उपाध्यक्ष प्रा।डा। रामप्रसाद उप्रेती, उपाध्यक्ष शम्भुमान सिंह , इन्द्र तामाङ, सचिबहरू पदम पाण्डे, दुर्गाविक्रम थापा र सुभाश प्रसाद पाण्डे, कोषाध्यक्ष श्याम पाण्डे, उपत्यका संयोजक जुलुम रत्न डङ्गोल, प्रचार विभाग प्रमुख दीपक सिंह महर्जन, महिला विभाग प्रमुख अक्षता प्रधान, नेतृहरू अन्जु सुवेदी, आरती राना मगर , नेताहरू टुङ्गराज पाठक , श्रीराम श्रेष्ठ , नवीन रिसाल , भरत कोइराला , एलबी मोक्तान , भिक्षु आनन्द लगायतको सहभागिता रहेको जानकारी हुन आएको छ ।

एकीकृत शक्ति नेपालका अध्यक्ष देव प्रकाश त्रिपाठीले बताए अनुसार, ुुश्री मज्जगदगुरु शङ्कराचार्य स्वामी निश्चलानन्द सरस्वतीज्यूसङ्ग नेपाललाई हिन्दूराष्ट्र बनाउने सम्बन्धमा एकीकृत शक्ति नेपालका नेताहरूको छलफल हुँदा गुरुज्यूबाट अत्यन्त उपयोगी मार्गदर्शन प्राप्त भयो, त्यस निम्ति गुरुज्यूप्रति हार्दिक आभार अर्पण गर्दै मार्गदर्शन पालना हुने प्रण गर्दछौुुं भनी बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation