हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

पहिलो पाइला नेपालले पोखरामा युवाहरुलाई लक्षित गर्दै यही चैत्र २६ गते “पोखरा लिडरशिप समिट” गर्ने

समाज सेवामा लागेका युवाहरुद्धारा स्थापना गरिएको संस्था पहिलो पाइला नेपालले पोखरामा युवाहरुलाई लक्षित गर्दै “पोखरा लिडरशिप समिट ” गर्ने भएको छ । युवाहरुको भविष्यलाई लक्षित गर्दै कार्यक्रमको आयोजना गर्न लागेको पहिलो पाइला नेपालको पोखरा शाखाले पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी जानकारी दिएको हो ।

सम्मेलन यही चैत्र २६ गते हुने भएको छ । एक दिनको सम्मेलन भएतापनि त्यसपश्चात सो कार्यक्रममा उपस्थित युवाहरुको उद्देश्य अनुरुपको अन्य कार्यक्रमहरु अघि बढाउने संस्थाका केन्द्रिय महासचिव सुरज गिरीले जानकारी दिएका छन् । महासचिव गिरीले सो सम्मेलनमा लगभग पाँच सय जनाको सहभागिता गराउने आफुहरुको लक्ष्य भएको र देशका विभिन्न क्षेत्रमा आवद्ध ६ जना सफल र चर्चित व्यक्तिहरु वक्ताका रुपमा रहने पनि बताएका छन् ।

सो कार्यक्रममा वक्ताका रुपमा पुर्व आइजिपि सवेन्द्र खनाल, वरिष्ठ पत्रकार राजेन्द्र बानियाँ, युवा नेतृत्व अब्दुस मिया, प्रकाश तिवारी, सम्रिद्धि राई र सुजिता बस्नेत सहभागी रहने भएका छन् । उक्त सम्मेलनमा सहभागी युवाहरुका लागि विभिन्न १७ वटा विषयहरु राखिएको र जुन युवालाई आफलाईु जे बन्ने इच्छा छ र जुन विषयमा अझ ज्ञान प्राप्त गर्न मन छ त्यसका लागि त्यही अनुरुपको कार्यक्रम तय गर्ने सोही संस्थाका पोखरा शाखाका अध्यक्ष रञ्जित दनैले जानकारी समेत दिएका छन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation