भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

शितगगङ्गा १४ खोरमोरमा सामुदायिक स्वास्थ सेवा केन्द्र उद्घाटन

जितपुुर ।
खेरमोर सामुदायिक सहरी स्वास्थ सेवा केन्द्र शितगङ्गा १४ खोरमोरमा एक कार्यक्रमका बिच स्थापना सहित आज उद्घाटन भएको छ। वडा नम्बर १४ स्थिति खोरमोरका जनताहरु आधारभूत आवश्यकता मध्येको महत्त्वपूर्ण मानिने स्वास्थ सेवा बाट बन्चित हुँदै आएका थिए ।

यस्तो अवस्थामा वडा न १४को विशेषगरि खोरमोरका जनताले स्वास्थ सुबिधामा भोगेको समस्या लाई मध्यनजर गरि स्वास्थ सेवा प्रदान लाई सहज बनाउन सामुदायिक स्वास्थ सेवा केन्द्र स्थापना गरिएको १४ का अध्यक्ष दामोदर न्यौपानेले बताउनु भयो ।

कार्यक्रममा नगर प्रमुख सुर्य अधिकारी उप(प्रमुख टीका रेश्मी, वडा सदस्यहरु ,नेपाली काङ्ग्रेस १४ का सभापति धन बहादुर पुन१३ का सभापति तारापती बि सी लगायत विभिन्न पार्टीका प्रतिनिधिहरुको उपस्तिथि रहेको थियो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation