लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

रानीमहलमा राष्ट्रिय महिला भलिबल सुरु भयो

पाल्पा ।
पाल्पाको रानीमहलमा प्रथम सञ्जय स्मृति राष्ट्रिय महिला बिच भलिबल प्रतियोगिता सुरु भएको छ । प्रतियोगितामा सात प्रदेश, नेपाल पुलिस क्लब र सशस्त्र प्रहरी बल गरी नौ टिम सहभागी छन् ।

प्रतियोगितामा आज ६ वटा खेल भएका छन् । पहिलो खेलमा सुदूरपश्चिमले कर्णालीलाई २०–४ र २३–२१ को सेटमा हराएको छ । अर्को खेलमा नेपाल पुलिस क्लबले लुम्बिनीलाई २१–९ र २१–११ को सेटमा हरायो ।

यस्तै प्रदेश एकले मधेस प्रदेशलाई २१–७ र २१–१६ को सेटमा, एपीएफले प्रदेश एकलाई १–२१, २१–१६ र ८–१५ को सेटमा, गण्डकीले वाग्मतीलाई र २१–१४ को सेटमा र एपीएफले मधेस प्रदेशलाई २१–५ र २१–८ को सेटमा हराएको छ । प्रतियोगितामा भोलि चार वटा खेल हुनेछन् ।

महिला बिच भलिबलको विजेताले एक लाख रुपैयाँ र उपविजेताले ५० हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछ । प्रतियोगितामा तेस्रो हुनेलाई टाइगर ग्रुप आफ पोखराका अध्यक्ष नारायणप्रसाद शर्माले ३० हजार रुपैयाँ पुरस्कार दिने घोषणा गर्नुभयो ।

खेल आउँदो चैत २६ गतेसम्म चल्नेछ । समुद्री किनारको बालुवामा खेलिने बिच भलिबल पाल्पाको रानीमहलमा रहेको कालीगण्डकी नदी छेउको बालुवामा सञ्चालन गरिएको हो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation