लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

मानव अधिकार समूह बुद्धमूमि द्वारा प्रमुख ३ राजनैतिक दललाइ ज्ञापन पत्र

कपिलवस्तु ।

मानव अधिकार समूह बुद्धभूमिका अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद खनालको संयोजकत्वमा विभिन्न पार्टिलाइ ज्ञापन पत्र बुझाईएको छ । मानव अधिकार समूह बुद्धभूमिका अध्यक्ष खनालको संयोजकत्वमा मानव अधिकार समूहका सदस्य जानकी आचार्य , इन्सेक प्रतिनिधी पार्वती आचार्य र संचारकर्मीको टोलीले नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी एमाले बुद्धभूमि नगर कमिटीको कार्यालयलाई ज्ञापन पत्र बुझाएको हो ।

आसन्न २०७९ बैसाख ३० गते स्थानीय निर्वाचन सम्पन्न हुदैछ । निर्वाचनमा भाग लिने बिभिन्न राजनीतिक दलहरुले आ आफनो घोषणा पत्र मार्फत जनतासामू जाने तयारी गरिरहेका बेला हामी मानव अधिकार समूहका तर्फबाट उल्लेखित सवालहरुलाई आ आफनो घोषणा पत्रमा समावेश गरि आम नागरिकहरुको अधिकार सुनिश्चित गर्नकालागि राजनीतिक दलहरुलाई प्रतिवद्धता जाहेर गर्न यो ज्ञापन पत्र मार्फत ध्यानाकर्षण गराउन चाहान्छौ ज्ञापन पत्रमा भनिएको छ ।

ज्ञापन पत्र बुझ्दै नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी एमाले बुद्धभूमि नगर कमिटीका अध्यक्ष देवी प्रसाद बेल्वासेले ज्ञापन पत्रमा उल्लेख गरिएका शिक्षा , स्वास्थ्य , खाद्य र आवासको अधिकारको बिषयहरुलाई आफ्नो पार्टी नेकपा एमाल को घोषणा पत्रमा समाबेस गर्ने र आम नागरिकहरुको अधिकार सुनिश्चित गर्न सदैव तत्पर रहेको प्रतिबद्धता जनाउनु भयो ।

त्यस्तै मानव अधिकार समूह बुद्धभूमिका सदस्य भोजराज पोख्रेललको संयोजकत्वमा मानव अधिकार समूह र इन्सेक प्रतिनिधीको टोलिले नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी माओवादी केन्द्र बुद्धभूमि नगर कमिटीलाई ज्ञापन पत्र बुझाएको हो ।

आसन्न २०७९ बैसाख ३० गते स्थानीय निर्वाचन सम्पन्न हुदैछ । निर्वाचनमा भाग लिने बिभिन्न राजनीतिक दलहरुले आ आफनो घोषणा पत्र मार्फत जनतासामू जाने तयारी गरिरहेका बेला हामी मानव अधिकार समूहका तर्फबाट उल्लेखित सवालहरुलाई आ आफनो घोषणा पत्रमा समावेश गरि आम नागरिकहरुको अधिकार सुनिश्चित गर्नकालागि राजनीतिक दलहरुलाई प्रतिवद्धता जाहेर गर्न यो ज्ञापन पत्र मार्फत ध्यानाकर्षण गराउन चाहान्छौ ज्ञापन पत्रमा भनिएको छ ।

ज्ञापन पत्र बुझ्दै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी केन्द्र बैकल्पिक केन्द्रिय सदस्य रुद्र प्रसाद बञ्जाडेले ज्ञापन पत्रमा उल्लेख गरिएका शिक्षा , स्वास्थ्य , खाद्य र आवासका बिषयमा उल्लेख गरिएका बिषयहरुलाई पार्टीले गम्भिर रुपमा उठान गर्दै समस्या समाधान तर्फ लाग्ने प्रतिबद्धता ब्यक्त गर्नुभयो ।

त्यस्तै मानव अधिकार समूह बुद्धभूमिका अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद खनालको संयोजकत्वमा मानव अधिकार समूहका सदस्य जानकी आचार्य , इन्सेक प्रतिनिधी पार्वती आचार्य र संचारकर्मीको टोलीले नेपाली कांग्रेस बुद्धभूमि नगर कमिटीको कार्यालयलाई ज्ञापन पत्र बुझाएको हो ।
आसन्न २०७९ बैसाख ३० गते स्थानीय निर्वाचन सम्पन्न हुदैछ ।

निर्वाचनमा भाग लिने बिभिन्न राजनीतिक दलहरुले आ आफनो घोषणा पत्र मार्फत जनतासामू जाने तयारी गरिरहेका बेला हामी मानव अधिकार समूहका तर्फबाट तल उल्लेखित सवालहरुलाई आ आफनो घोषणा पत्रमा समावेश गरि आम नागरिकहरुको अधिकार सुनिश्चित गर्नकालागि राजनीतिक दलहरुलाई प्रतिवद्धता जाहेर गर्न यो ज्ञापन पत्र मार्फत ध्यानाकर्षण गराउन चाहान्छौ ज्ञापन पत्रमा भनिएको छ ।

ज्ञापन पत्र बुझ्दै नेपाली कांग्रेस बुद्धभूमि नगर समितीका सभापती माधव प्रसाद दमासेले ज्ञापन पत्रमा उल्लेख गरिएको बिषयहरुलाई आफ्नो पार्टीको घोषणा पत्रमा समाबेस गर्ने र आम नागरिकहरुको अधिकार सुनिश्चित गर्न सदैव तत्पर रहेको प्रतिबद्धता जनाउनु भयो । संबिधानमा उल्लेख गरिएका शिक्षा , स्वाथ्य , खाद्य र आवासको अधिकार जनताले पाउनु पर्छ र अधिकारका कुराहरुलाई जनता समक्ष पुराउनु पर्छ भन्ने नेपाली काग्रेसको धारण रहेको उहाँले बताउनु भयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation