हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

अर्घाखाँची छत्रदेव ०४का २६ बर्षिय पन्थी वडा अध्यक्षमा सर्वसम्मत चयन

कमला घिमिरे पाणिनी । अर्घाखाँची जिलाको छत्रदेव गाउँपालिका का २६ वार्षिय युवा पन्थी वडा नम्बर ४ को अध्यक्ष उम्मेदवार नेपाली काङ्ग्रेस बाट सर्वसम्मत चयन भएका छन

लामो समय देखि काठमाडौंमा रहेर नेविसंघ नेपाली राजनीति गर्दै आएका युवा पन्थीले केही दिन अगाडी आफ्नो सामाजिक संजाल मा जानकारी गराउदै
नेपाली काङ्ग्रेस पार्टीले बिश्वास गरेर उम्मेदवार बनाएको खण्डमा आफू अध्यक्षको प्रत्यासी बनेर स्वच्छ प्रतिस्पर्धामा भाग लिने र बिगत लामो समय जनताको साथमा रहेर जनताको सेवा गर्ने” राजनीतिमा सक्रिय भएको भन्दै उनले उक्त उमेदवारी दिने बताए थिए

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation