लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

कञ्चनले पायो प्रथम उपमेयरकप महिला खुल्ला कबड्डी प्रतियोगिताको उपाधि

बुटवल ।
बुटवलमा सञ्चालित उपमेयरकप अन्तरपालिका महिला प्रथम खुल्ला कबड्डी प्रतियोगिताको उपाधि कञ्चन गाउँपालिकाले हात पारेको छ । शनिबार न्यू होराइजन मावि कालिकानगरमा भएको फाइनल प्रतिष्पर्धामा न्यू होराइजन स्पोर्टस क्लबलाई पराजित गरी कञ्चनले उपाधि चुमेको हो । कञ्चनले ३५ र होराइजनले ३२ स्कोर ल्याए ।

त्यस्तै प्रतियोगितामा बुटवल उपमहानगरपालिका र सियारी गाउँपालिका तृतीय भएका छन् । विजेता कञ्चनले २० हजार, द्धितीय होराइजनले १२ हजार र बुटवल र सियारी ७÷७ हजार रुपैयाँ नगद र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन् । प्रतियोगितामा ६ टिमले भाग लिएको न्यू होराइजन स्पोर्टस क्लबका अध्यक्ष प्रकाश खनालले जानकारी दिए ।

विजेता टिमलाई नेकपा एमाले सचिव तथा पूर्व मन्त्री छविलाल विश्वकर्माले पुरस्कार वितरण गरे । सो अवसरमा बोल्दै राज्यले खेल क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्न आवश्यक रहेको बताए । उनले खेल क्षेत्रको विकासको लागि आफूले सक्दो सहयोग गर्ने बताए ।

बुटवल उपमहानगरपालिका खेलकूद विकास समितिको आयोजना र न्यू होराइजन स्पोर्टस् क्लब व्यवस्थापनमा प्रतियोगिता गरिएको थियो । कार्यक्रममा न्यू होराइजन स्पोर्टस क्लबका सल्लाहकार बालकृष्ण भण्डारी, खेल संयोजक महेन्द्र सुनार, न्यू होराइजन स्पोर्टस् क्लबका लेखा प्रमुख लिला खनाल लगायतले बोलेका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन क्लबका सचिव प्रकाश गौतमले गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation