हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

‘समतामूलक समाज निमार्ण गर्न परिचालित हुनु पर्छ’

दाङ ।
नेपाल उत्पीडित जातीय मुक्ति समाज दाङको भेला सम्पन्न भएको छ । जातपात र छुवाछुत प्रथाको पूर्ण अन्त्य, समतामूलक समाजको निमार्ण गर्ने नाराका साथ सम्पन्न भएको हो ।

शंकर नेपालीको अध्यक्षतामा प्रमुख अतिथि केन्द्रीय सदस्य दाङ जिल्ला इन्चार्ज नरु लाल चौधरी, मान बहादुर बिस्वकर्मा, जिल्ला पार्टी सचिव मनोहर बुढाथोकी, प्रदेस सदस्य लिला बिक, समाजका केन्द्रीय सदस्य चुर्न नेपाली, निर्मला बिक, देब बिक, पदम नेपाली लगायतले आआफ्नो धारणा राखेका थिए ।

बैशाख ३० गते हुने स्थानीय तहको निर्वाचनलाई भयरहित वातावरणमा सम्पन्न गर्न भूमिका खेल्ने समाजले बताएको छ । बैठकले विभिन्न व्यक्तिलाई जिम्मेवारी तोकेर निर्वाचनमा परिचालन गर्ने जनाएको छ । जसमा क्षेत्र नं। १ इन्चार्जमा निर्मला बिकलाई संयोजक तोकिएको छ ।

सह–इन्चार्ज देब विक, गोपाल बिक, बेगम गहतराज, प्रकाश नेपाली, रामबहादुर सुनार, खड्क बिक, जया बिकलाई जिम्मेवारी दिएको छ ।

क्षेत्र नम्बर २ घोराहीमा चुर्न नेपालीको सयोजकत्वमा कुल बहादुर गोतामे, शान्ता शेर्पाली, राज कुमार बिक, शुरेस बिक, त्यसै गरी क्षेत्र नम्बर ३ मा पदम नेपालीको सयोजकत्वमा तेज बहादुर बिक, टेक बहादुर बिक, चक्र मिलन बिक, चन्दा सुनार, तेज बहादुर बिकलाई जिम्मेवारी दिएर परिचालन गरिएको निर्मला विकले जानकारी दिइन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation