लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

जसपा अध्यक्ष तेलीले नदीजन्य पदार्थ चाेरी निकासीमा व्यस्त

कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिकामा नदीजन्य पदार्थ दैनिक चाेरी निकासी भइरहेको पाइएकाे छ । विजयनगर जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष सन्तराम तेलीकाे ट्रेक्टरले राति ११ बजेकाे समयमा चिरई नदीबाट दैनिक चाेरी गरिरहेकाे अवस्था २ वटा ट्रेक्टर भेटिएको स्थानीय जाकिर हुसेनले जानकारी दिए । चिरई नदीकाे करबला, भैँसहवा र बलुइया घाटबाट चाेरी निकासी भइरहेको उनले बताए । सन्तराम तेलीकाे लु ३ त ४७९७, लु २ त ९६२५, बब्बु थारुकाे लु २ त ६६२४ र इन्तजार थारुकाे लु २ त २४६९ नम्बरको ट्रेक्टरले नदीजन्य पदार्थ चाेरी गरिरहेकाे स्थानीय हुसेनकाे भनाइ छ ।

रातिकाे माैका छाेपी नदीबाट करिब ५ सय मिटर दुरीमा जंगलमै डम्पिङ पनि गरेकाे उनले जनाए । स्थानीयले प्रहरीकाे मिलेमतो चाेरी भइरहेकाे गुनासाेसमेत गरेका छन् । प्रहरीलाई खबर गरे पनि ध्यान नदिएकाे उनीहरूले बताएका छन् ।

यता इलाका प्रहरी कार्यालय गणेशपुरका प्रहरी निरीक्षक रण बहादुर विष्टले प्रहरीकाे कुनै संलग्नता नरहेकाे दाबी गरे । उनले शनिबार लु २ त ९६२५ नम्बरको गाडी नियन्त्रणमा लिए तापनि ट्रेक्टरमा केही पनि लाेड नभएकोले गाडी छाेडेकाे बताए । उनले स्थानीयले नै रातिकाे माैका छाेपी नदीजन्य पदार्थ चाेरी गरेकाे हुन सक्ने बताए । प्रहरी निरीक्षक विष्टले दिनरात निगरानीलाई बढाएकाे बताउँदै चाेरीमा संलग्न भएका गाडीलाई नियन्त्रणमा लिई कारवाहीसमेत गरिँदै आएकाे जनाए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation