हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

एमाले बाणगंगाको मेयरमा ६ जना, उप मेयरमा ४ जना सिफारीस

कपिलवस्तु । नेकपा (एमाले) बाणगंगा नगर कमिटिले मेयरका लागि ६ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । सिद्धार्थ क्याम्पसमा बसेको नगर कमिटि बैठकले नेकपा एमालेका लुम्बिनी प्रदेश कमिटि सचिवालय सदस्य तथा पुर्व जिल्ला अध्यक्ष झबिलाल पोख्रेल, प्रदेश कमिटि सचिवालय सदस्य कृष्ण प्रसाद पौडेल, प्रदेश कमिटि सचिवालय सदस्य जंजिर प्रसाद थारु, प्रदेश कमिटि सदस्य तथा हालका नगर उप प्रमुख चक्रपाणि अर्याल, प्रदेश कमिटि सदस्य सुर्य कुमारी शाही, नेकपा (एमाले) जिल्ला कमिटि सचिवालय सदस्य तथा क्षेत्र नं। १ का सह संयोजक युवा नेता विश्व कार्कीको नाम सिफारीस गरेको नगर कमिटि अध्यक्ष युवराज पोख्रेलले जानकारी दिनुभयो ।

त्यस्तै नगर कमिटि बैठकले उप–मेयरमा ४ जनाको नाम सिफारीस गरेको छ । उप मेयरका लागि जिल्ला कमिटि सचिवालय सदस्य रीता थारु, जिल्ला कमिटि सचिवालय सदस्य तथा अनेमसंघ जिल्ला अध्यक्ष चेतना अधिकारी, जिल्ला कमिटि सदस्य तथा अनेमसंघ जिल्ला सचिव धनु अधिकारी, स्थानीय नेतृ तारावन्ती कुमारी थारुको नाम सिफारीस गरिएको नगर कमिटि सचिव बिष्णु गिरीले जानकारी दिनुभयो ।

त्यस्तै बाणगंगाका ११ वडा मध्ये २ वडामा मात्र वडाध्यक्षको सर्वसम्मत रुपमा सिफारीस भएको छ । केहि दिन अगाडि नै वडा नं। ५ मा पार्टीका नगर कमिटि अध्यक्ष युवराज पोख्रेलको नाम सर्वसम्मत सिफारीस भएको थियो भने वडा नं। १० मा वडाध्यक्ष पदका लागि जिल्ला कमिटि सदस्य तथा वडा ईन्चार्ज यम प्रसाद पोख्रेलको नाम सर्वसम्मत रुपमा सिफारीस भएको छ भने अन्य चारै जना वडा सदस्यहरुको पनि सर्वसम्मत सिफारीस भएको एमाले बाणगंगा नगर कमिटिले जनाएको छ ।

यता बाँकी रहेका ९ वटा वडामा भने वडाध्यक्षका लागि १ देखि १६ जनाको नाम सिफारीस गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation