वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने तिलौराकोटलाई राष्ट्रिय गौरवको योजनामा समाबेश गरी विश्व सम्पदासूचीमा सूचीकृत गरिने                
समाचार :

भ्वाईस अफ नेपालका रबी गहतराज र भर्सटायल गायिका अनु चौधरीलाई हिन्दी गीत गाउन अफर आयो (भिडियो सहित)

नेपालमा पछिल्लो समयमा लोक गीतहरुले बजार तताईरहेको बेला नेपाल मै हिन्दी गीतको आगमन भएको छ । नेपालमै रेकर्ड भएको हिन्दी गीत “तु नही तोह मेरी” अनामनगर, काठमाडौं स्थित एक्सन स्टुडियोमा रेकर्डिङ गरिएको हो ।

यस गीतमा भर्सटायल गायिका अनु चौधरी र भ्वाईस अफ नेपालका प्रतियोगी रबी गहतराजको स्वर रहेको छ । सो गीतको भिडियोमा डा. आदित्य जोशीको शब्द रहेको छ भने नन्द नयरको संगीत र संगीत संयोजन रहेको थियो ।

यस गीतलाई कर्ण सञ्ज्यालले रेकर्डिङ गरेका हुन् भने गोबिन्द शोनीले मिक्सिङ, मास्टरिङ गरेका हुन् । प्रभावन जे को निर्देशन रहेको गीतमा ज्ञानेन्द्र शर्मा हुमागाईको छायांकन, कृष्ण गौतमको सम्पादन, साजन पराजु्लीको सह निर्देशन, श्याम धितालको प्रोडक्सन कन्ट्रोल रहेको छ ।

उक्त गीतको भिडियोमा अनु चौधरी र रबी गहतराज नै देखा परेका छन् । सो गीतको भिडियोलाई युटुब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको हो । सोही गीतको भिडियो हेर्नका लागी तलको लिंक क्लिक गर्नुहोला :

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation