लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

कांग्रेस कञ्चनका उपसभापति क्षेत्रीले गरे आत्महत्या

बुटवल। रुपन्देहीमा एक निर्माण व्यवसायी युवाले आत्महत्या गरेका छन् । जिल्लाको कञ्चन गाउँपालिकाका–२ का ४० वर्षी कोल बहादुर क्षेत्रीले बुधबार बिहान झुण्डिएर आत्महत्या गरेका हुन् ।

बिहान करिब ५ बजेको समयमा मर्निङ्ग वाक गई घर फर्किएका क्षेत्रीले आफ्नै घर पछाडी रहेको रुखमा डोरीले पासो लगाएर आत्महत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ । क्षेत्रीले रजनी कन्स्ट्रक्सन र डि.के. सप्लायर्स नामक निर्माण सेवा सम्बन्धी व्यबसाय सञ्चालन गर्दै आएको थिए । उनी नेपाली कांग्रेस कञ्चनका गाउँपालिकाका उपसभापति समेत रहेका हुन् ।

उनले आत्महत्या गर्नुको कारण खुल्न बाँकी रहेको र घटनाका बारेमा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation