भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

थारु युवा सञ्जालकाे शुभकामना आदानप्रदान

राम अवतार चाैधरी/कपिलवस्तु,

कपिलवस्तुकाे शिवराज नगरपालिकामा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम गरिएकाे छ । थारु युवा सञ्जाल शिवराज नगर कमिटीको आयाेजनामा बुधबार चन्द्राैटामा कार्यक्रम गरिएको छ ।

शिवराज नगर उपप्रमुख शिवकुमारी थारुले कार्यक्रमलाई सम्बाधन गर्दै सबै जातजाति र भाषिक समुदायलाई समावेशी तरिकाले अगाडि बढाउनुपर्ने बताएकी छन् । नयाँ बर्षकाे शुभकामना दिँदै बसन्त ऋतुसँगै मानव जातिका पछाडि परेका र पारिएकाे समाजमा जाेश जाँगर पलाउने बताइन् ।

विशेषगरी थारु समुदायकाे नेतृत्व गर्दै आएकाे अग्रजलाई सम्मान गर्ने समेत उनले जनाइन् । देश र जनताकाे सेवामा अहाेरात्र खटिएकाे जनाउँदै आगामी स्थानीय तहकाे निर्वाचनमा नेतृत्व लिन तयार रहेकाे प्रमुख थारुले जिकिर गरिन् । 

यसैबीच शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर २ का वडाध्यक्ष राम बहादुर चाैधरीले आफू जनताकाे सेवककाे रुपमा काम गरेकाे दावी गरे । निर्माण भएका संरचना समेत ताेडफाेड हुँदै आएकाे अपराधीक गतिविधिलाई नियन्त्रण गर्न सफल भएकाे उनले बताए ।

त्यसैगरी शिवराज नगरपालिका भित्र रहेका सक्रिय रहेका दर्जनाैँ युवाहरुकाे सहभागिता रहेकाे युवा सञ्जालले जनाएकाे छ । साथै नेकपा एसबाट शिवराजका उमेदवारकाे चर्चामा रहेकी सम्झना थारु, जनता समाजवादी पार्टीकाे शिवराज नगर उपप्रमुख पदकाे चर्चामा रहेकी प्रमिला थारु, थारु कल्याणकारीणी सभाका शिवराज नगर सभापति इन्द्रबहादुर थारु र सिताराम चाैधरी लगायतले कार्यक्रमलाई सम्बाेधन गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation