हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

गजल

 

अम्बिका अर्याल

मिठाे झङ्कार मनमा चाेपेर गयाै
मादकताले उस्तै हृदय घाेपेर गयाै ।

सुन्दर सपना बनी कसरी स्मरणमा
निमेषमै माेह जीवनकाे काेपेर गयाै ।

म बाँच्छु तिम्रै माेहले रमाइ फूर्तिमा
शान्तिका अनेक लहर खाेपेर गयाै ।

काे लान्छ के याे दुनियाँमा सँगसँगै
हरेकका अहम् र स्वार्थ छाेपेर गयाै ।

अपूर्ण हुन्छ धर्मकाे धार तिमीबिना
संसारभर बुद्धत्वकै ज्ञान राेपेर गयाै ।

गोर्खा हाल : काठमाण्डौ

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation