लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

जग्गाको लिखत पारित शत बार्षिकीको अवसरमा बिभिन्न कार्यक्रम

सुनिल आचार्य ।
भुमि सुधार तथा मालपोत कार्यालय कपिलवस्तुले जग्गाको लिखत पारित शत बार्षिकीको अवसरमा बिभिन्न कार्यक्रमहरु गरी मनाई रहेको छ । बि.सं. १९७९ साल बैशाख १ गते देखि पोत रजिष्ट्रेसन अड्डाको जग्गा जमिनको किन बेच शुरु भएको थियो ।
बि.सं. ०७९ बैशाख १ गते १ सय बर्ष पुरा भएको अवसरमा भूमि ब्यबस्था सहरी तथा गरिवी निवारण मन्त्रालय , भुमि ब्यबस्थापन तथा अभिलेख बिभाग र देश भरका सम्पुर्ण भूमि सुधार तथा मालपोत कार्यालयले २०७८ चैत ३० गते , ०७९ बैशाख १ र २ गते भब्य रुपमा शत बार्षिकी मनाउने कार्यक्रम अनुसार भूमि तथा मालपोत कार्यालय कपिलवस्तुले सरसफाई गरि मनाएको छ ।
सो अवसरमा भुमि सुधार तथा मालपोत कार्यालय परिषर , लेखापढी र नापी कार्यालय परिषरमा सरसफाई गरी भब्य रुपमा शत बार्षिकी सम्पन्न गरिएको भूमि सुधार तथा मालपोत कार्यालय कपिलवस्तुका प्रमुख ऋषिराम पौडेलले बताउनु भयो ।
सो अवसरमा ८४ बर्षिय लेखापढी ब्यवसायी दिनानाथ मिश्रालाई सम्मान गरिएको छ । टीका ,माला र दोसल्ला ओढाएर भुमि सुधार तथा मालपोत कार्यालयका प्रमुख पौडेलले सम्मान गर्नु भएको लेखापढी कानुन ब्यबसायी एशोसियसनका अध्यक्ष बिष्णु प्रसाद मौर्यले बताउनु भयो ।
कार्यक्रम ३ दिन सम्म मनाईने छ । पहिलो दिन कार्यालयको परिषर सफा गरिएको र साझ कार्यालयमा दिप प्रज्वलन गर्ने , प्रचारप्रसार गर्ने र बैशाख २ गते मालपोत कार्यालयमा सेवा लिन आउने प्रथम सेवाग्राहीलाई समेत सम्मानित गर्ने कार्यक्रम रहेको मालपोत कार्यालयका प्रमुख पौडेलले बताउनु भयो । जेष्ठ लेखापढी ब्यवसायी दिनानाथ मिश्राले सम्मान गरेको भन्दै मालपोत कार्यालयलाई धन्यवाद दिनु भयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation