दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

जग्गाको लिखत पारित शत बार्षिकीको अवसरमा बिभिन्न कार्यक्रम

सुनिल आचार्य ।
भुमि सुधार तथा मालपोत कार्यालय कपिलवस्तुले जग्गाको लिखत पारित शत बार्षिकीको अवसरमा बिभिन्न कार्यक्रमहरु गरी मनाई रहेको छ । बि.सं. १९७९ साल बैशाख १ गते देखि पोत रजिष्ट्रेसन अड्डाको जग्गा जमिनको किन बेच शुरु भएको थियो ।
बि.सं. ०७९ बैशाख १ गते १ सय बर्ष पुरा भएको अवसरमा भूमि ब्यबस्था सहरी तथा गरिवी निवारण मन्त्रालय , भुमि ब्यबस्थापन तथा अभिलेख बिभाग र देश भरका सम्पुर्ण भूमि सुधार तथा मालपोत कार्यालयले २०७८ चैत ३० गते , ०७९ बैशाख १ र २ गते भब्य रुपमा शत बार्षिकी मनाउने कार्यक्रम अनुसार भूमि तथा मालपोत कार्यालय कपिलवस्तुले सरसफाई गरि मनाएको छ ।
सो अवसरमा भुमि सुधार तथा मालपोत कार्यालय परिषर , लेखापढी र नापी कार्यालय परिषरमा सरसफाई गरी भब्य रुपमा शत बार्षिकी सम्पन्न गरिएको भूमि सुधार तथा मालपोत कार्यालय कपिलवस्तुका प्रमुख ऋषिराम पौडेलले बताउनु भयो ।
सो अवसरमा ८४ बर्षिय लेखापढी ब्यवसायी दिनानाथ मिश्रालाई सम्मान गरिएको छ । टीका ,माला र दोसल्ला ओढाएर भुमि सुधार तथा मालपोत कार्यालयका प्रमुख पौडेलले सम्मान गर्नु भएको लेखापढी कानुन ब्यबसायी एशोसियसनका अध्यक्ष बिष्णु प्रसाद मौर्यले बताउनु भयो ।
कार्यक्रम ३ दिन सम्म मनाईने छ । पहिलो दिन कार्यालयको परिषर सफा गरिएको र साझ कार्यालयमा दिप प्रज्वलन गर्ने , प्रचारप्रसार गर्ने र बैशाख २ गते मालपोत कार्यालयमा सेवा लिन आउने प्रथम सेवाग्राहीलाई समेत सम्मानित गर्ने कार्यक्रम रहेको मालपोत कार्यालयका प्रमुख पौडेलले बताउनु भयो । जेष्ठ लेखापढी ब्यवसायी दिनानाथ मिश्राले सम्मान गरेको भन्दै मालपोत कार्यालयलाई धन्यवाद दिनु भयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation