दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

एमाले बुद्धभुमी ३ मा आचार्य सङै तीन जनाको नाम सिफारिस

कपिलवस्तु । बैशाख ३० गते हुने स्थानीय निर्वाचनको लागि नेकपा एमाले, नेपाली काँग्रेस, माओवादी केन्द्र र अन्य पार्टी बाट पालिका प्रमुख र वडा अध्यक्षमा उम्मेदवारी दिने क्रम दिनानुदिन छ ।

नेकपा एमाले कपिलवस्तुले पनि कपिलवस्तुका सबै वडामा नेतृत्व गर्नको लागि वडा अध्यक्ष चयन गर्न र पालिका प्रमुख चयन गर्न लागि रहेको छ । यस्तै बुद्धभुमी नगरपालिका वडा नं। ३ मा पनि वर्तमान युवा वडा अध्यक्ष गोबिन्द प्रसाद आचार्य (बिकास) सङै तीन जनाको नाम सिफारिस भएको नेकपा एमाले बुद्धभुमी ३ का वडा कमिटी अध्यक्ष धर्मराज गैरेले जानकारी दिनुभयो ।

वडा अध्यक्ष आचार्य सङै हुकुम बहादुर कुँवर र होमनारायण बेल्बासेले वडा को नेतृत्व गर्न आकाक्षिं हुनुहुन्छ । युवा नेता गोबिन्द प्रसाद ९बिकास० आचार्य, होमनारायण बेल्बासे र हुकुम बहादुर कुँवर मध्य जस्ले नेतृत्व को अवसर पाए पनि बुद्धभुमी ३ मा एमालेको लाल किल्ला बन्ने र एमाले ले नै जित्ने नेकपा एमाले कपिलवस्तुको आँकलन छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation