लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

चन्द्रौटा खानेपानीको नेतृत्वमा चार जना आंकाक्षी

कपिलवस्तु-
चन्द्रौटा खानेपानी आयोजनाको उपभोतmा समिति निर्माणको लागी हुने निर्वाचनमा चार राजनैतिक दलका उम्मेदावार चुनावी मैदानमा उत्रने देखिएको छ । चैत्र १२ गते हुन गईरहेको निर्वाचनको लागी चार जना चुनावी मैदानमा उत्रने तयारीमा रहेका छन । निर्वाचनमा नेकपा एमालेवाट दमन प्रसाद भाट क्षेत्री , नेपाली कांग्रेसवाट केशव पाण्डे , नेकपा एकिकृत समाजवादीवाट जिवलाल पौडेल , जनता समाजवादी पार्टिवाट तौफिक खांनको नाम चर्चामा रहेको छ । चर्चामा रहेका नामहरुवाट नै उम्मेदावार वनाउने अन्तीम कसरमा राजनैतिक दलहरु लागी रहेको उनीहरु निकट श्रोतले दावी गरेको छ ।

नेकपा एमालेवाट उम्मेदावार वन्ने तयारीमा रहेका दमनप्रसाद भाट क्षेत्रीले आफुले निर्वाचनमा जित निकाल्नेमा विश्वस्त रहेको वताएका छन । उधोग वाणिज्य संघका महासचिव समेत रहेका भाट खानेपानीको नेतृत्व सम्हाल्न आफु तयार रहेको वताएका छन । नेपाली कांग्रेसवाट उम्मेदावार वन्ने तयारीमा रहेका पाण्डेले खानेपानी आयोजनाको सुरुवात देखिनै संस्थाको लागी काम गरिरहेकोले आफनो उम्मेदावारी स्वभाविक हुने वताएका छन । आयोजनामा देखिएका विभिन्न समस्या समाधानको लागी क्रियाशिल रहेको दावी गर्ने पाण्डेले आफुले नेतृत्व पाउनेमा आसावादी रहेको मोफसल खवरलाई वताएका छन ।

यता नेकपा एकिकृत समाजवादीवाट उम्मेदावारी दिने योजनामा रहेका जिवलाल पौडेल पनि चुनावी मैदानमा प्रतिस्पर्दा गर्न ईच्छुक देखिएका छन । आफु सामाजिक कार्यमा क्रियाशिल रहेको वताउने पौडेल खानेपानीको नेतृत्व गर्न सक्षम रहेको वताएका छन । उनले उपभोतmाको विश्वास आफु माथि रहेको वताउदै आएका छन ।

उता हाल अध्यक्ष रहेका तौफिक खाँन जनता समाजवादी पार्टिवाट पुन अर्को कार्यकालको लागी अध्यक्ष वन्ने दाउमा रहेका छन । पहिलो कार्यकालमा पुरा हुन नसकेका कामहरु सम्पन्न गर्न पुन उम्मेदावारी दिने तयारीमा रहेको वताएका छन । उपभोतmाले दोस्रो कार्यकालको लागी पुन आफुलाई विश्वास गर्नेमा विश्वस्त रहेका छन ।

निर्वाचनमा प्रतिस्पर्दाको लागी आंकाक्षीहरु देखिएपनि राजनैतिक दलहरुले आधिकारीक उम्मेदावारहरु भने टुङगाई नसकेको वताएका छन । कुल १४ सय २५ जना उपभोतmा रहेको खानेपानी आयोजनाको उपभोतmा समिती छनोटको लागी चैत १२ गते निर्वाचनको मिति तोकिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation