भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

‘पद्मनेत्र राष्ट्रिय कलाश्री संगीत पुरस्कार’बाट नगद ५० हजार सहित गायक शिव परियार सम्मानित

पद्मनेत्र राष्ट्रिय कलाश्रि संगित पुरस्कार २०७८ बाट सुगम संगितका चर्चित कलाकार शिव परियार सम्मानित भएका छन बिहिबार राजधानिमा आयाेजित एक कार्यक्रमका बिच काठमाडौँ — नेपाली कला साहित्य डट कम प्रतिष्ठानले कला क्षेत्रका स्रष्टाहरुलाई सम्मान तथा पुरस्कार समर्पण कार्यक्रममा गायक परियार नगद ५० हजार राशि सहित सम्मानित भएका हुन ,नेपालि साहित्य डटकम प्रतिष्ठानद्वारा नेपाल पर्यटन बाेर्डमा अायाेजना गरियकाे समर्पण समराेहमा गायक परियार संस्थाकाे मानार्थ सदस्यकाे रूपमा समेत सम्मान प्राप्त गरेका छन गायक परियारले अाफुले प्राप्त गरेकाे नगद ५० हजार सर्लाही बरहथवा नगरपालिका–२ (साविकको हजरिया गाविस) स्थित आफूले अध्ययन गरेको सरस्वती उच्च माध्यमिक विद्यालयका पाँच जना विद्यार्थीहरुलाई छात्रवृत्तिका रुपमा प्रदान गर्ने घोषणा गरे । सिर्जनाबाट पाएको सम्मानलाई शिक्षा क्षेत्रमा लगानी गर्न पाउनु नै अर्को पुर स्कारका रुपमा रहेको सुनाउँदै उनले यसलाई आगामी दिनमा अक्षय कोष नै खडा गरेर निरन्तरता दिने बताय ,गायक परियार संगै बिभिन्न कला साहित्यका क्षेत्रमा याेगदान पुराउने प्रशु प्रधान,मन्जु कञ्चलि,केशब सिग्देल,धिरेन्द्र प्रेमर्षि,अाेम केसि , लगायतका श्रष्टाहरू सम्मानित भएका थिय , सम्मानित परियारका फेबातालमा साईलि,अलिकति नजर तिम्राे,बाटाे माेडेर जाउ,सुन्छु तिमले मलाई, धुजा धुजा परेउ,पल पल राेय,अासुकाे अर्थ,नभेटि नभेटि,तिमी नै मेराे,अल्लरे मै हाे,पिलायाे साथिले,जिन्दागि तिम्राे मेराे,सुन्दर नयन ,प्रेमकाे फुल लगायतका चर्चित गितहरू हिट छन :

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation