दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

गजल

 

                                                                             – दुर्गा क्षेत्री

बिना प्रेम जीवन चलेको कहाँ छ ?
गर्‍यौ घात भन्छ्याै दुखेको कहाँ छ ?

चितामा सजायाै तिमीले मलाई
थियो नाडी चल्दै मरेको कहाँ छ ?

भयो प्रेम खाेक्राे गर्‍यौ घात सानू
झर्‍यो आँसु यो मन बुझेको कहाँ छ ?

गयाै तर्किएर रुवाएर छाेड्याै
मेरो प्रेमकाे दीप निभेकाे कहाँ छ ?

बन्यो पाेखरी झैँ बगी आँसु मेराे
सँगी भन्छ आँखा भिजेको कहाँ छ ?

लडेको हुँ मित्र छ ठाडो मेरो शिर
अझैसम्म दुर्गा झुकेको कहाँ छ ?

– नवलपरासी

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation