चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने                
समाचार :

गोरुसिङ्गेमा ६० जना राप्रपामा प्रवेश

कपिलवस्तु । राप्रपाले जिल्लाको बुद्धभूमि नगरपालिका २ गोरुसिङ्गेमा आमसभा तथा पार्टी प्रवेश कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । उक्त कार्यक्रम राप्रपा बुद्धभूमिको आयोजनामा सम्पन्न भएको हो । नेपाली कांग्रेसका क्रियाशिल सदस्य गणेश पाण्डे, विजय नगर गाउँपालिकाका लोकप्रिय नेता सुरज रोक्क, गणेश पुनसहित ६० जना राप्रपामा प्रवेश गरेका छन् ।

 

राप्रपा लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष प्रदिप कुमार उद्य र धार्मिक अभियन्ता अभिषेक जोशीले पार्टि प्रबेश गरेकालाई पार्टिको सदस्यता प्रदान गर्नूभएको राप्रपाका केन्द्रिय सदस्य धुब्र रायमाझिले जानकारी दिनुभयो ।

उक्त कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि राप्रपा लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष प्रदिप कुमार उद्यले कपिलवस्तुमा राप्रपाको प्रभाव बढ्दै गएको दाबी गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation