भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

अध्यक्ष नेपालको निर्देशन : विरोधीहरूले पार्टीविरुद्ध फैलाएको झूटो आरोपको खण्डन गर्नु

काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधव नेपालले विरोधीहरूले जनतामाझ आफ्नो पार्टीविरुद्ध फैलाएको झूटा आरोपको खण्डन गर्न नेता कार्यकर्तालाई निर्देशन दिएका छन्।

स्थानीय निर्वाचन लक्षित भिडियो सन्देश जारी गर्दै उनले भनेका छन्, ‘उच्च मनोबलको साथ निर्वाचनमा होमिएका छौँ। पार्टीको नीति र कार्यक्रमलाई आत्मसाथ गरेर जनताको माझमा जानुस्। पार्टीको औचित्य क हो? विद्रोह गर्नुको बाध्यता जनतामाझ पस्किनुस्। विरोधीको झूटा आरोपलाई चोटीलो जवाफ दिनुस्।’

कम्युनिष्ट आन्दोलनको रक्षाको लागि एमालेबाट विद्रोह गर्नुपर्ने बाध्यता आएको उनकाे भनाइ छ। एमालेलाई लक्षित गर्दै उनले कम्युनिष्ट पार्टीको आवरणमा गम्भिर विचलन देखिएको टिप्पणी समेत गरे।

एमाले अध्यक्ष ओलीलाई कटाक्ष गर्दै उनले भने, ‘उनीहरूले बाटो बिराएका छन्। उनीहरू दक्षिणपन्थी भाषमा भासिएर व्यक्तिवादी भएका छन्। व्यक्तिवाद सत्तामा पुगेपछि अहंकार, दम्भ र निरंकुशतामा परिणत भएको छ। लोकतन्त्रको भावनालाई कुठाराघात गरेको छन्। सामूहिकताको भावना छैन। व्यक्तिको जय र व्यक्ति पूजाको प्रवृत्ति देखिन्छ।’

उनले आफूहरू जनताको सार्वभौम अधिकारको मान्यतालाई केन्द्रविन्दुमा राखेर काम गरिरहेको दाबी गरे। उनले जनताको समस्या आफ्नो समस्या बनाएर नेता कार्यकर्तालाई चुनावी अभियानका सक्रिय भएर लाग्न निर्देशन समेत दिए।

अध्यक्ष नेपालले भने, ‘हाम्रो नीति चुनावदेखि चुनावसम्म होइन। जनता केन्द्रमा हुन्छन्। हामी जनताको आवश्यकता बुझेर चुनावलाई माध्यमको रुपमा लिएर जान्छौँ। जितेपछि पनि जनतालाई आधार मानेर विकास निर्णयको योजना बनाउँछौँ।’

आफूहरूले भ्रष्टाचारविरुद्ध लागेर निष्ठा र इमान्दार कर्मलाई विश्वास गर्ने बताए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation